Trwa ładowanie...
d2k4m0c

Sopot. Molestował chłopca na plaży. Trwają poszukiwania ofiary

Do wydarzenia miało dojść w okolicach wejścia nr 26 na sopockiej plaży. W środku dnia 22 lipca starszy mężczyzna molestował chłopca. Takie informacje podał świadek zdarzenia, który zgłosił się na policję. Śledczy zajęli się sprawą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Plaża w Sopocie jest jedną z najchętniej odwiedzanych na polskim wybrzeżu.
Plaża w Sopocie jest jedną z najchętniej odwiedzanych na polskim wybrzeżu. (East News, Fot: Wojciech Stróżyk)
d2k4m0c

Dzięki sprawnej akcji śledczych, udało się namierzyć 44-letniego podejrzanego. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Postawiono mu zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec osoby małoletniej. Sąd Rejonowy w Sopocie nakazał tymczasowo aresztować podejrzanego na trzy miesiące - podaje Onet.

- Mężczyzna nie przyznał się do winy - informuje Grażyna Wawryniuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Zobacz także: Władysław Kosiniak-Kamysz chce paktu ws. służby zdrowia

d2k4m0c

To nie koniec dochodzenia

Mimo że funkcjonariusze namierzyli podejrzanego, nadal nie znaleźli jego ofiary. Próbują namierzyć pokrzywdzonego chłopca oraz jego opiekunów.

- Opiekunowie małoletniego pokrzywdzonego oraz świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z sopocką policją lub prokuraturą - apelują policjanci w Sopocie.

d2k4m0c

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

Źródło: Onet

Podziel się opinią

Share

d2k4m0c

d2k4m0c
d2k4m0c
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów