Trwa ładowanie...
dxvi6s7

Sołtys z Retowa został skazany za molestowanie 14-letniej dziewczynki

75-letni sołtys z Retowa (woj. pomorskie) został skazany na cztery lata więzienia za pedofilię. Na rok więzienia sąd skazał też jego partnerkę, która jest siostrą ofiary. Kobieta pomagała mu w przestępstwach seksualnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna został skazany na 4 lata więzienia
Mężczyzna został skazany na 4 lata więzienia (East News, Fot: Wojciech Stróżyk)
dxvi6s7

Kazimierz G., były sołtys Retowa i radny gminy Słupno został we wtorek skazany na cztery lata więzienia, ma też pięcioletni zakaz zbliżania się do ofiary. Jak ustalił sąd, mężczyzna od grudnia 2014 r. do sierpnia 2015 r. dopuszczał się wielokrotnie przestępstw seksualnych wobec 14-latki - podaje radiozet.pl.

Na rok więzienia została skazana też Anna J., partnerka Kazimierza G i siostra pokrzywdzonej. Według sądu, kobieta pomagała mężczyźnie w aktach pedofilii.

- Działając w krótkich odstępach czasu, wielokrotnie doprowadził małoletnią poniżej 15 roku życia do poddania się innej czynności seksualnej poprzez dotykanie ręką jej narządów płciowych i piersi, w tym miejsc intymnych, także przez garderobę. Dwukrotnie przemocą doprowadził ją do poddania się innej czynności seksualnej - powiedział Jarosław Turczyn, sędzia Sądu Okręgowego w Słupsku,

dxvi6s7

Sąd nakazał także mężczyźnie wypłacenie 10 tys. złotych zadośćuczynienia. Kazimierz G. nie przyznał się do winy. Wyrok nie jest prawomocny.

Źródło: radiozet.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dxvi6s7

Podziel się opinią

Share

dxvi6s7

dxvi6s7
Więcej tematów