Trwa ładowanie...
d37lc39

Śmiertelne potrącenie na przejeździe kolejowym

Pociąg relacji Skierniewice-Warszawa Wschodnia w miejscowości Międzyborów (woj. mazowieckie) potrącił człowieka. Na czas czynności dochodzeniowych policji i prokuratury jeden tor został zamknięty i wyłączony z ruchu. Jednocześnie na drugim torze doszło do awarii sieci trakcyjnej w wyniku czego na odcinku Grodzisk Mazowiecki-Żyrardów ruch pociągów został całkowicie wstrzymany. - Na miejscu policja zabezpiecza ślady i czeka na przyjazd prokuratora - poinformowała policja.

d37lc39

- W związku z utrudnieniami w ruchu pociągów tymczasowo wprowadzono nadzwyczajne zasady honorowania biletów. Pociągi KM na linii Warszawa–Skierniewice w kierunku Skierniewic kursować będą do Grodziska Mazowieckiego i tam zawrócą Warszawy. Na odcinku Żyrardów-Skierniewice-Żyrardów pociąg będzie kursować wahadłowo - poinformowała Beata Czemerajda z Biura Komunikacji i Promocji PKP Intercity S.A.

Około godz. 8:00 na odcinku Żyrardów - Grodzisk Mazowiecki rozpoczęły też kursowanie trzy autobusy komunikacji zastępczej.

W związku z utrudnieniami KM wprowadziły pomiędzy Żyrardowem a Grodziskiem Mazowieckim zastępczą komunikacje autobusową.

d37lc39
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37lc39
Więcej tematów