Śmieciarka całkowicie zmiażdżyła golfa. W środku było 5 osób

Tragiczny wypadek w mieście Nagold, w Badenii-Wirtembergii na zachodzie Niemiec. Ciężarówka do wywozu śmieci podczas skręcania przewróciła się na samochód osobowy marki Golf, którym podróżowało pięć osób. Podniesienie 26-tonowej śmieciarki zajęło służbom ratunkowym ponad półtorej godziny. Niestety, nikogo nie udało się uratować - wszyscy pasażerowie zginęli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragiczny wypadek w Nagoldz udziałem śmieciarki
Tragiczny wypadek w Nagoldz udziałem śmieciarki (Twitter)

Wszystko wskazuje na to, iż śmieciarka miała awarię, która sprawiła, iż pojazd przyspieszył przed skrzyżowaniem. W efekcie podczas gwałtownego skrętu pojazd przewrócił się nieoczekiwanie wprost na nadjeżdżający z boku samochód Volkswagen Golf.

Służby ratownicze przez ponad półtorej godziny zmagały się z podniesieniem 26 tonowej śmieciarki, a obraz jaki zobaczyli ratownicy i strażacy był wyjątkowo drastyczny. Kierowca ciężarówki jest w szoku. Zarówno jemu, jak i jego 26-letniemu pomocnikowi nic się nie stało.

W aucie osobowym podróżowała młoda rodzina z dwojgiem dzieci i siostrą. Policja zidentyfikowała ofiary. Na miejscu zginęła 25-letnia kobieta, która kierowała pojazdem, jej 17-letnia siostra oraz 22-letni partner, a także ich dzieci: dwuletnia córka i kilkutygodniowy syn pary.

Lokalne media "Stuttgarter Nachrichten" i "Stuttgarter Zeitung" twierdzą, że tak wielkiej tragedii nie odnotowano w tym rejonie od 116 lat.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.