Trwa ładowanie...

Słupsk: Trzylatek zatrzasnął się w pralce. Śledztwo w tej sprawie zostało umorzone

Śledztwo w sprawie śmierci trzylatka, który zatrzasnął się w pralce zostało umorzone. Według Prokuratury Rejonowej w Słupsku, nie stwierdzono udziału osób trzecich.
Share
Zostało umorzone śledztwo w sprawie śmierci trzylatka, który zatrzasnął się w pralce. Według Prokuratury Rejonowej w Słupsku,  nie stwierdzono udziału osób trzecich.
Zostało umorzone śledztwo w sprawie śmierci trzylatka, który zatrzasnął się w pralce. Według Prokuratury Rejonowej w Słupsku, nie stwierdzono udziału osób trzecich.Źródło: East News
d8cfkqn

Prokuratura Rejonowa w Słupsku prowadziła śledztwo w kierunku narażenia zdrowia i życia 3-letniego dziecka na niebezpieczeństwo oraz nieumyślne spowodowanie śmierci.

„Nie stwierdzono przestępnego działania osób trzecich. Nikt nie usłyszał zarzutów. To był wypadek losowy i śledztwo zostało umorzone” – powiedział prokurator rejonowy Piotr Nierebiński.

Trzylatek zmarł w nocy z 18 na 19 czerwca 2018 w szpitalu w Słupsku. W wyniku sekcji zwłok stwierdzono, że zgon dziecka nastąpił z powodu niedotlenienia.

Według śledztwa ustalono, że trzylatek i jego pięcioletnia siostra bawili się w chowanego. W międzyczasie rodzice udali się na drzemkę. Po przebudzeniu, ojciec chłopca odnalazł go w pralce, po czym natychmiastowo przystąpił do próby reanimacji. Następnie została ona przejęta przez ratowników medycznych. Chłopca przewieziono do szpitala, gdzie zmarł w nocy.

d8cfkqn

Podziel się opinią

Share
d8cfkqn
d8cfkqn
Więcej tematów