Trwa ładowanie...

Słoń ratuje topiącego się mężczyznę

Wzruszający film pokazuje jak słoń rusza uratować topiącego się mężczyznę. Darrick Thomson to jego trener, z którym zwierzę posiada niesamowitą więź. Ich przyjaźń narodziła się, gdy tylko Kham Lha pojawiła się w ośrodku dla słoni, w którym mężczyzna pracuje.

Share
Słoń ratuje topiącego się mężczyznęŹródło: https://www.youtube.com/watch?v=uVceZEfAsTc
d3tzq44

5-letnia słonica była zmuszana do ciężkiej pracy w przemyśle turystycznym. Gdy ją znaleziono była związana. Pracownicy Parku dla słoni w Tajlandii uratowali ją od bicia i niewolniczej pracy.

Jak opowiada jej trener, między nim a zwierzęciem od razu nawiązała się przyjaźń. Darrick, postanowił przeprowadzić eksperyment, by pokazać ich wyjątkową relację. Wszedł do rzeki i udawał, że się topi. Słoń natychmiast zareagował. Kam Lha weszła do wody i szybko znalazła się przy trenerze. Chcąc go uratować, podała mu trąbę, by mógł się jej złapać.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Kham Lha czyni postępy i tak świetnie się u nas zaadoptowała - mówią pracownicy Parku dla słoni.

d3tzq44

W Tajlandii wykorzystywanie słoni w przemyśle turystycznym to prawdziwy problem. Zwierzęta są wiązane i bite po to, by były bardziej posłuszne, gdy zabierają turystów na przejażdżki.

d3tzq44
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tzq44
d3tzq44
Więcej tematów