ycipk-dbj609

Sława. Areszt po ataku nożem na wieczorze kawalerskim

Trzy miesiące tymczasowego aresztu dla 35-latka podejrzanego o zabicie nożem 31-letniego mężczyzny i usiłowanie morderstwa 32-latka. Krwawa awantura miała miejsce w sobotę nad ranem podczas wieczoru kawalerskiego w ośrodku wypoczynkowym w Sławie w Lubuskiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragedia wydarzyła się podczas wieczoru kawalerskiego nad Jeziorem Sławskim
Tragedia wydarzyła się podczas wieczoru kawalerskiego nad Jeziorem Sławskim (East News, Fot: Tomasz Jastrzębowski/REPORTER)
ycipk-dbj609

Mężczyzna w niedzielę usłyszał zarzuty zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Grozi mu dożywocie. Zbigniew Fąfera z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze poinformował w komunikacie, że sąd pozytywnie rozpatrzył wniosek o trzy miesiące tymczasowego aresztu dla 35-latka.

Tragedia wydarzyła się ok. godz. 4 rano w sobotę w ośrodku wypoczynkowym w Sławie. W wieczorze kawalerskim uczestniczyła tam grupa mężczyzn z Dolnośląskiego. Ofiara śmiertelna otrzymała cios w okolice serca. Drugi z poszkodowanych został raniony w nerkę i po operacji jego stan jest stabilny.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zmarły to przyszły pan młody - podaje wprost.pl.

ycipk-dbj609

Nie wiadomo jeszcze, dlaczego 35-latek zaatakował dwóch mężczyzn. Podejrzany odmówił składania wyjaśnień. Mężczyzna - tak jak uczestnicy wieczoru kawalerskiego - pochodzi z Dolnego Śląska, ale prawdopodobnie nie brał udziału w imprezie nad Jeziorem Sławskim.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: „Wiadomości” a dymisje w Ministerstwie Sprawiedliwości. Polityk PO ironizuje

ycipk-dbj609
ycipk-dbj609
ycipk-dbj609