Trwa ładowanie...

Wysłała poznanemu w internecie mężczyźnie swoje zdjęcia. 27-latek wykorzystał fotografie do szantażu

• 27-latek oszukał poznaną w internecie 41-latkę
• Mężczyzna żądał od kobiety kolejnych sum, grożąc, że w przeciwnym razie opublikuje jej zdjęcia
• Szantażyście grozi 8 lat więzienia

Wysłała poznanemu w internecie mężczyźnie swoje zdjęcia. 27-latek wykorzystał fotografie do szantażuŹródło: KWP w Poznaniu
d2bflbz
d2bflbz

W ręce policjantów z Czeladzi wpadł 27-letni sosnowiczanin, który oszukał kobietę poznaną wcześniej za pośrednictwem internetowego portalu randkowego.

Para nawiązała znajomość w czerwcu, a mężczyzna szybko zdobył zaufanie 41-latki. Korespondencja szybko zaowocowała spotkaniem. Podczas jednej z randek, mężczyzna poprosił swoją niedawno poznaną przyjaciółkę, by pożyczyła mu pieniądze - łącznie otrzymał od niej ponad 5 tys. zł. Poproszony o zwrot gotówki, oszukał kobietę, pokazując jej podrobiony dokument rzekomo potwierdzający wykonanie przez niego przelewu na jej konto. Wówczas 41-latka odkryła jego prawdziwe intencje.

Niestety, w ciągu kilku miesięcy przesłała 27-latkowi sporo swoich zdjęć, które później posłużyły mu do szantażu - żądał od znajomej kolejnych sum, w zamian za powstrzymanie się od publikacji fotografii.

Mężczyzna przyznał się już zarówno do oszustwa, jak i szantażu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Grozi mu teraz 8 lat pozbawienia wolności.

d2bflbz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bflbz
Więcej tematów