Trwa ładowanie...

Świętochłowice. Zapomnieli o noszeniu maseczki, ale o narkotykach już nie

Policjanci ze Świętochłowic zatrzymali dwóch mężczyzn za brak maseczki. Obaj odpowiedzą za posiadanie narkotyków, a jeden z nich był jeszcze poszukiwany.
Share
Świętochłowice. Dwaj mężczyźni nie mieli maseczki, ale o narkotykach nie zapomnieli.
Świętochłowice. Dwaj mężczyźni nie mieli maseczki, ale o narkotykach nie zapomnieli.Źródło: Śląska Policja
d2if4va

Świętochłowiccy stróże prawa kontrowali jedną z ulic przyległych do rejonu śródmieście. W pewnym momencie zwrócili uwagę na mężczyznę idącego chodnikiem, który nie miał nałożonej maseczki. Zatrzymali go. 28-latek, choć próbował zachować spokój, był bardzo zdenerwowany. Sprawiał wrażenia jakby chciał coś ukryć. Jego podejrzane zachowanie nie uszło uwagi policjantów.

- Podczas przeszukania wyszedł powód nerwowego zachowania zatrzymanego. W jego kieszeni policjanci znaleźli zwitekfolii aluminiowejz zawartością białej substancji proszkowej. Badanie przy pomocy testera potwierdziło, iż posiadana substancja to amfetamina. Ponadto okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez sąd rejonowy nakazem doprowadzenia do zakładu karnego - informuje świętochłowicka komenda policji.

Świętochłowice. Nie nosili maseczki, odpowiedzą za narkotyki

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do świętochłowickiej komendy. 28-latek usłyszał zarzut za posiadanie narkotyków, ponadto zgodnie z nakazem sądu trafił do aresztu śledczego.

d2if4va

Kolejny przechodzeń, który nie miał założonej maseczki na usta i nos został zauważony w dzielnicy Chropaczów. Policjanci podjęli interwencję. Podczas kontroli znaleźli u zatrzymanego amfetaminę.

Kara przewidziana za posiadanie np. amfetaminy to trzy lata pozbawienia wolności. Jednocześnie kara może być wyższa, gdy podejrzany posiada przy sobie znaczną ilość substancji psychoaktywnych – do 10 lat więzienia.

Pogoda długoterminowa z IMGW. Prognoza na kwiecień i maj może bardzo zdziwić

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2if4va

Podziel się opinią

Share
d2if4va
d2if4va
Więcej tematów