Trwa ładowanie...
d2l1fom

Sosnowiec. Kolejne ognisko koronawirusa

Przedszkole Miejskie nr 22 w Sosnowcu zostało zamknięte. U jednego z nauczycieli potwierdzono zakażenie koronawirusem – poinformowała dyrekcja placówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem.
Rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem. (Pixabay, Fot: pixabay)
d2l1fom

– Zgodnie z decyzją sanepidu od 26 do 30 października, dwie grupy: Biedronki i Misie, przechodzą na nauczanie zdalne w związku z pozytywnym wynikiem COVID-19 u nauczyciela – poinformowała dyrekcja przedszkola.

W pozostałych grupach zajęcia odbywają się planowo.

Warto jednak pamiętać o przestrzeganiu zasad panujących na terenie przedszkola, w tym: o zakazie przebywania rodziców na terenie placówki, ograniczenia do minimum przynoszonych rzeczy. Ponadto, odbiór dzieci odbywa się przed wejściem do przedszkola, a konsultacje z rodzicami prowadzone są telefonicznie.

d2l1fom

Z najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia wynika, że we wtorek przybyło 16.300 zakażonych koronawirusem. To kolejny rekord. W województwie śląskim to 1298 osób.

Do tej pory w Sosnowcu stwierdzono 65 przypadków zakażenia koronawirusem. Ostatniej doby przybyło trzynaście takich osób. Na kwarantannie pozostaje 185 mieszkańców, a ośmiu pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym sanepidu.

Ogółem w Sosnowcu wyzdrowiało 448 osób, ostatniej doby jedenaście.

Strajk Kobiet. Magdalena Biejat zszokowana komentarzem Antoniego Macierewicza

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2l1fom

Podziel się opinią

Share
d2l1fom
d2l1fom
Więcej tematów