Trwa ładowanie...

Śląskie. Porzucił bmw w Rudzie Śląskiej i pijanego pasażera. Powód szybko stał się jasny

W ręce policjantów z Rudy Śląskiej wpadł 30-letni rudzianin, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie porzucił bmw, którym kierował. Powód wkrótce stał się oczywisty.

Share
Śląskie. 30-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie porzucił bmw, którym kierował.
Śląskie. 30-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie porzucił bmw, którym kierował.Źródło: Pixabay
dx7vcjr

Kierowca najpierw przekroczył dozwoloną prędkość na ulicy Niedurnego w Rudzie Śląskiej, a na sygnał policjantów do zatrzymania się zareagował ucieczką. Powód stał się dla policjantów oczywisty, gdy kryminalni sprawdzili uprawnienia mężczyzny.

Pełniący w poniedziałkową noc służbę na terenie miasta policjanci z rudzkiej drogówki, postanowili zatrzymać do kontroli kierowcę bmw.

dx7vcjr

- Chwilę przed północą na ulicy Niedurnego mężczyzna przekroczył bowiem dozwoloną prędkość. Na widok policyjnego patrolu, dającego sygnał do zatrzymania, kierowca gwałtownie przyśpieszył – relacjonują służby prasowe śląskiej policji.

Pościg za uciekającym samochodem nie trwał długo i zakończył się porzuceniem samochodu z pasażerem oraz ucieczką kierowcy.

Porzucony, niezabezpieczony samochód stoczył się, uderzając w bok radiowozu, którym policjanci zablokowali mu możliwość dalszej jazdy.

- Wewnątrz bmw mundurowi zastali pijanego pasażera. Ten po wytrzeźwieniu stwierdził, że nie zna personaliów kierowcy, który miał go tylko odwieźć do domu – przekazują policjanci.

Nowe obostrzenia od soboty. Lockdown faktem. "Stosujcie DDM!"

Uciekinierem okazał się 30-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej, który został zatrzymany po kilkugodzinnych ustaleniach. Sprawdzenie w policyjnych bazach danych wykazało, że rudzianin nie ma prawa jazdy.

dx7vcjr

Dalszym losem 30-latka zajmie się teraz prokurator i sąd. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dx7vcjr

Podziel się opinią

Share
dx7vcjr
dx7vcjr
Więcej tematów