Trwa ładowanie...

Siemianowice Śląskie. Chcesz wypożyczyć książkę, nie musisz już wychodzić z domu

Jedzenie na wynos, spektakl teatralny na ekranie komputera, zakupy z dostawą pod drzwi – pandemia koronawirusa wiele zmieniła w naszym życiu i naszych przyzwyczajeniach. Ci, którzy przywykli do wypożyczania książek w bibliotece od teraz bezpiecznie będą mogli korzystać z nowej możliwości.
Share
Warszawa. Biblioteki zostaną otwarte na nowych zasadach.
Warszawa. Biblioteki zostaną otwarte na nowych zasadach.Źródło: PAP, Fot: Łukasz Gągulski
d1wg0iy

Miejska Biblioteka Publiczna w Siemianowicach Śląskich postanowiła znaleźć sposób na panujące obostrzenia. A ponieważ czytelnicy są najważniejsi, wpadli na pomysł by wyjść im naprzeciw. Nową propozycją placówki jest wypożyczanie książek na odległość.

Pomysł skierowany jest do osób, które same nie mogą odwiedzić biblioteki a nie chciałyby rezygnować ze swych przyzwyczajeń. Wystarczy, że zamówią odpowiednią pozycję a zostanie ona dostarczona pod drzwi.

Na przeczytanie książki czytelnik ma od dwóch do czterech tygodni. Jej zwrot odbywa się na tej samej zasadzie, jak wypożyczenie. Wystarczy zadzwonić i umówić termin. Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej biblioteki, wraz z harmonogramem dowozu książek.

d1wg0iy

Niemiecki historyk odkrył tajemnicę Hitlera. Nieznane dotąd listy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1wg0iy

Podziel się opinią

Share
d1wg0iy
d1wg0iy
Więcej tematów