Trwa ładowanie...

Katowice. Lubisz się ślizgać na łyżwach? W Spodku to już możliwe

Sezon na lodowisku w Spodku w Katowicach rozpoczęty. Na obiekcie obowiązują środki bezpieczeństwa związane z pandemią COVID-19. Jednorazowo na tafli może przebywać do 150 osób.

Katowice. Sezon na lodowisku w Spodku rozpoczęty.Katowice. Sezon na lodowisku w Spodku rozpoczęty.Źródło: lodowisko Spodek
d3z3k6i
d3z3k6i

- Zapraszamy na ślizgawki, planujemy jak co roku sesje disco, dbamy o bezpieczeństwo na tafli. W pierwszych łyżwiarskich krokach dzieciom pomagać mogą specjalne pingwinki, wypożyczyć można także kaski i kamizelki odblaskowe – powiedział prezes zarządzającej Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodkiem firmy PTWP Event Center Marcin Stolarz.

Od niedzieli, 3 października, ślizgawki w Spodku będą organizowane zgodnie z harmonogramem, dostępnym i aktualizowanym na stronie internetowej www.spodekkatowice.pl.

Katowice. Lodowisko w Spodku zaprasza na ślizgawki

Zgodnie z obowiązującymi obecnie wytycznymi dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa, jednorazowo na lodowej tafli może przebywać do 150 osób. W obiekcie obowiązuje zasada zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja dłoni oraz zachowanie dystansu 1,5 m we wszelkich kolejkach (np. do wejścia, wyjścia, toalet, szatni).

Bilet normalny kosztuje 14 zł. Bilety ulgowe (10 zł) przysługują dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Bilety ulgowe (7 zł) przysługują dzieciom do lat 7, seniorom po okazaniu karty Aktywni seniorzy+ oraz studentom - ale wyłącznie w "studenckie czwartki" także po weryfikacji ważnej legitymacji studenckiej.

d3z3k6i

Bilet rodzinny 2+2 kosztuje 35 zł. Na miejscu dostępna jest też wypożyczalnia łyżew (10 zł). Naostrzenie łyżew – 15 zł.

Przylegająca do Spodka hala lodowa była pierwszym budynkiem z kompleksu, oddanym do użytku w roku 1969 r., na dwa lata przed samą halą Spodka. W 1976 r. odbyły się tam mistrzostwa świata w hokeju na lodzie.

Płyta lodowiska ma wymiary 30 m na 60 m, powierzchnia użytkowa to 5054 m kw., a widownia mieści 1182 osoby

Spór o Turów. Minister Michał Wójcik: Beskidy zostały zatrute przez Czechów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3z3k6i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z3k6i
Więcej tematów