Trwa ładowanie...

Jedyna taka noc - Park Śląski po zmroku zaprasza na zwiedzanie i kusi licznymi atrakcjami

W Noc Świętojańską, którą będziemy świętować 20 czerwca, po raz drugi będzie można zobaczyć Park Śląski po zmroku. Nocne atrakcje zapowiadają zoo, wesołe miasteczko, "Elka", Planetarium Śląskie i kolejka wąskotorowa.

Jedyna taka noc - Park Śląski po zmroku zaprasza na zwiedzanie i kusi licznymi atrakcjamiŹródło: Park Śląski
d3sjzak
d3sjzak

Już w najbliższą sobotę, czyli Noc Świętjoańską, Park Śląski przygotował niezwykłe atrakcje. Co będzie czekało na nas w weekend?

Kolejka linowa "Elka"
"Elka" będzie kursowała przez cały dzień i nie będzie zamykana, aż do ostatniego nocnego klienta (około północy). Dla pasażerów to okazja do oglądania Parku Śląskiego nocą, gdy po alejach będzie spacerować sporo osób. Bilety będą w stałych cenach. Zatem, w zależności od tego, czy jedzie się w jedną, czy obie strony - 10 i 15 zł dla dorosłych oraz 8 i 12 zł dla dzieci.

Śląski Ogród Zoologiczny
Zoo zorganizuje nocne wycieczki. Oprowadzanie z przewodnikiem rozpocznie się o godz. 21.00, a zakończy o godz. 24.00 (uwaga - ze względu na bezpieczeństwo podczas imprezy, ilość miejsc ograniczona została do 120 osób. Decyduje zasada "kto pierwszy, ten lepszy"). Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Druki dostępne będą w kasie głównej zoo od godz. 19.00, można też wysłać maila zgłoszeniowego na adres: dydaktyka@slaskiezoo.pl. Cena biletu: 20 zł.

Śląskie Wesołe Miasteczko
To jedyna taka noc w lunaparku. Goście będą mogli korzystać z atrakcji aż do północy. Co ważne, w odróżnieniu od imprezy "Wesołe at night", do miasteczka mogą przyjść nie tylko osoby pełnoletnie, ale również rodziny z dziećmi. Do dyspozycji gości udostępnione będą wszystkie karuzele i urządzenia, które mogą działać po zmroku - zostaną oczywiście odpowiednio oświetlone. Dyrekcja planuje m.in. pokaz sztucznych ogni i fireshow. Koszt biletu, jak w cenniku - za normalną wejściówkę trzeba zapłacić 50 zł.

Planetarium Śląskie
Planetarium zaprasza na dodatkowe seanse. O godz. 20.00 możemy zobaczyć "Gwiazdy dla opornych - gdy nie było GPS", a o godz. 22.00 - "Światy niemożliwe". Obserwatorium astronomiczne w tym dniu czynne będzie do godziny 24.00

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3sjzak
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sjzak
Więcej tematów