Trwa ładowanie...

Jastrzębie Zdrój. Nie oduczył się kraść, może spędzić w więzieniu nawet 15 lat

21-letni złodziej wpadł w ręce policjantów z Jastrzębia Zdroju. Ma na koncie kilkanaście włamań i kradzieży. Grozi mu nawet piętnaście lat więzienia, bo działał w warunkach recydywy.

Share
21-latek z Jastrzębia Zdroju ma już sporo na sumieniu.
21-latek z Jastrzębia Zdroju ma już sporo na sumieniu.Źródło: Śląska Policja
d1q8gru

Notoryczny złodziej został zatrzymany przez policjantów z jastrzębskiej komendy. Podejrzany usłyszał zarzuty licznych włamań i kradzieży na terenie Jastrzębia-Zdroju oraz innych miast województwa śląskiego.

Złodziej z Jastrzębia Zdroju niczym nie gardził

Jego łupem padły różne przedmioty, które przedstawiały jakąś wartość i można było je szybko i łatwo sprzedać. Dwukrotnie włamał się do samoobsługowej stacji benzynowej i dokonał kradzieży kasetki wraz z pieniędzmi. W jednym z mieszkań na ulicy Pomorskiej w Jastrzębiu Zdroju ukradł pieniądze, sejf, biżuterię oraz kilka telefonów komórkowych. W listopadzie na terenie Rudy Śląskiej z kolei usiłował włamać się do wpłatomatu na stacji paliw. Młody mężczyzna odpowie także za niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowani pojazdami. Jastrzębianin z przestępczego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodów.

d1q8gru

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na sformułowanie wniosku do sądu o tymczasowy areszt dla notorycznego złodzieja. Sędzia Sądu Rejonowego przychylił się do wniosku śledczych i prokuratora, decydując o zastosowaniu tego najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. W tym czasie policjanci i prokurator będą mogli uzupełnić i zakończyć postępowania toczące się przeciw podejrzanemu i skierować akty oskarżenia do sądu. 21-latek może spędzić za kratkami nawet piętnaście lat, bo działał w warunkach recydywy.

Rozłam w Zjednoczonej Prawicy? Jest komentarz Marka Suskiego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1q8gru

Podziel się opinią

Share
d1q8gru
d1q8gru
Więcej tematów