Trwa ładowanie...

Dąbrowa Górnicza. Są rzeczy, nie ma osób. Akcja poszukiwawcza na Pogorii

Akcja poszukiwawcza dwójki osób rozpoczęła się w niedzielę wieczorem. Nurkowie ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego przy pomocy sonaru przeszukali dno zbiornika Pogorii III. Nie udało się, dzisiaj spróbują ponownie.

Share
Nurkowie przeszukali dno przy użyciu specjalnego sonaru
Nurkowie przeszukali dno przy użyciu specjalnego sonaruŹródło: Pixabay
d1pn3ex

Pusty koc z rzeczami osobistymi i dokumentami zaniepokoił strażników miejskich, którzy w niedzielę patrolowali ten chętnie odwiedzany przez mieszkańców regionu teren. Z relacji świadków wynika, że wypoczywała tam para plażowiczów.

Do południa strażnicy widzieli tam kobietę z mężczyzną. Gdy długo nie wracali, zaniepokojeni rozpoczęli poszukiwania. Nad zbiornik została wezwana straż pożarna oraz nurkowie.

Policjanci prowadzący działania, na podstawie pozostawionych na kocu dokumentów, sprawdzali czy osoby te nie znajdują się przypadkiem w innym miejscu. Podobno jeden ze świadków widział, jak para oddala się i wsiada do autobusu. Funkcjonariusze na bieżąco ustalają przebieg wydarzeń.

d1pn3ex

Do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie zbiornik Pogoria III jest najgłębszy. To właśnie tu zazwyczaj odbywają się szkolenia płetwonurków.

Ogromny rekin zaatakował nurków. Przerażające nagranie z RPA

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1pn3ex

Podziel się opinią

Share
d1pn3ex
d1pn3ex
Więcej tematów