Trwa ładowanie...

Chorzów. Koniec poszukiwań 13-latki. Znalazła się w Bytomiu cała i zdrowa

Poszukiwana od środy, 20 stycznia, 13-latka z Chorzowa została w czwartek cała i zdrowa odnaleziona w sąsiednim Bytomiu. Policjanci dziękują za wszystkie sygnały o możliwym miejscu pobytu zaginionej, jakie otrzymali po opublikowaniu w internecie i mediach jej wizerunku.
Share
Chorzów. Policja odnalazła zaginioną 13-latkę.
Chorzów. Policja odnalazła zaginioną 13-latkę.Źródło: Pixabay
d13f3zy

Nastolatka wyszła w środę z domu, by spotkać się z koleżanką. Gdy o umówionej godzinie nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi, zaniepokojona rodzina zgłosiła jej zaginięcie.

Po przyjęciu zawiadomienia chorzowscy policjanci wszczęli poszukiwania. Na stronie internetowej policji oraz w mediach społecznościowych pojawił się komunikat dotyczący zaginionej, który bardzo szybko został szeroko rozpowszechniony.

- Od tego momentu do oficera dyżurnego chorzowskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy, dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionej. Dzięki temu dziewczynka cała i zdrowa została odnaleziona w Bytomiu - poinformował oficer prasowy chorzowskiej policji st. asp. Sebastian Imiołczyk.

d13f3zy

Chorzów. Odnaleziona 13-latka

Dziewczynkę namierzył w Bytomiu biorący udział w poszukiwaniach policjant. Równolegle do oficera dyżurnego chorzowskiej policji dotarła informacja, że poszukiwaną Nicolę widziano we wskazanym rejonie w sąsiadującym z Chorzowem Bytomiu. Przekazana policjantom informacja potwierdziła się.

Chorzowska policja nie informuje obecnie o okolicznościach zaginięcia oraz o tym, gdzie dziewczyna była od środy. Będzie to wyjaśniane przy udziale bliskich nastolatki, a w razie potrzeby - także psychologa.

- Zaginionąmieszkankę Chorzowa odnaleziono dzięki szybkiej reakcji mediów oraz internautów. Bardzo pomocne okazały się przekazywane przez Państwa sygnały oraz spostrzeżenia. Serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji - podsumował rzecznik chorzowskiej policji.

d13f3zy

Koronawirus w Polsce. Powinniśmy kupować szczepionki jak Niemcy? "Zdrowie Polaków jest ważniejsze"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d13f3zy

Podziel się opinią

Share
d13f3zy
d13f3zy
Więcej tematów