Trwa ładowanie...

Bytom. Prezydent chce rozmawiać z mieszkańcami. Będzie cykliczny czat online

Spotkajmy się online - to hasło przewodnie nowej formuły spotkań prezydenta Bytomia z mieszkańcami. Pierwsze spotkanie w formule Q&A, czyli odpowiedzi na zadane przez internautów pytania Mariuszowi Wołoszowi, zaplanowano na poniedziałek 12 kwietnia.

Śląskie. Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz chce spotykać się z mieszkańcami - w dobie pandemii online.Śląskie. Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz chce spotykać się z mieszkańcami - w dobie pandemii online.Źródło: UM Bytom
d16wjjb
d16wjjb

Mariusz Wołosz podkreśla, że od ostatniego bezpośredniego spotkania z mieszkańcami minął ponad rok. I choć pandemia zmieniła życie społeczne w wielu aspektach, chciałby spotkać się z bytomianami - online.

- Dialog z mieszkańcami jest dla mnie bardzo ważny, dlatego zapraszam do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i uwag oraz do rozmów o każdej dzielnicy naszego miasta - zachęca prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

Podczas spotkania w formule Q&A prezydent będzie odpowiadał na pytania internautów, które zostaną zadane w komentarzach przed spotkaniem oraz podczas jego trwania. Q&A w Bytomiu będą organizowane co drugi poniedziałek o godzinie 18.00.

d16wjjb

Bytom. Prezydent chce rozmawiać z mieszkańcami. Na początek Śródmieście

W ramach spotkań online na fanpage’u Mariusza Wołosza na Facebooku bytomianie będą mogli zadawać pytania o sprawy związane z poszczególnymi dzielnicami, zgłosić swoje uwagi, poprosić o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu. Na początek pytania dotyczące Śródmieścia można zgłaszać do 11 kwietnia.

"Służby miejskie sprawdzą każdą zgłoszoną przez mieszkańca uwagę. Relacje ze spotkań pojawiają się na stronie internetowej i profilu społecznościowym miasta" – zapowiada bytomski magistrat.

Nowe pytania o AstraZeneca. Prof. Skirmuntt podkreśliła, że zakrzepów jest niewiele

- Nie bagatelizujemy żadnej zgłoszonej sprawy. Są problemy, które nie mają prostych rozwiązań, ale mieszkańcy muszą wiedzieć, z czego to wynika - dodaje prezydent Bytomia.

Bytom. Czat z prezydentem Mariuszem Wołoszem. Terminarz spotkań online

  • 12 kwietnia, godz. 18.00 - Śródmieście (pytania można zadawać do 11 kwietnia)
  • 26 kwietnia, godz. 18.00 - Miechowice (pytania można zadawać do 25 kwietnia)
  • 10 maja, godz. 18.00 - Stroszek i os. Ziętka (pytania można zadawać do 9 maja)
  • 24 maja, godz. 18.00 - Bobrek (pytania można zadawać do 23 maja)
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d16wjjb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16wjjb
Więcej tematów