Trwa ładowanie...

Bielsko-Biała. Przebudowa ulicy Cieszyńskiej. Kolejne zmiany w ruchu już od piątku

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował, że od piątku 9 kwietnia do 30 kwietnia wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w związku z przebudową ulicy Stanisława Skrzydlewskiego na skrzyżowaniu z ulicą Cieszyńską.
Share
Śląskie. Od piątku 9 kwietnia wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w związku z przebudową ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej.
Śląskie. Od piątku 9 kwietnia wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w związku z przebudową ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej.Źródło: MZD Bielsko
d3ufrq6

Postępuje rozbudowa DW 942, czyli ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. W piątek 9 kwietnia zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas robót drogowych, instalacyjnych i kanalizacyjnych związanych z przebudową ulicy Stanisława Skrzydlewskiego na skrzyżowaniu z ul. Cieszyńską.

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że zmiana organizacji ruchu zakłada:

  • utrzymanie głównego objazdu ulicy Cieszyńskiej ulicami Czesława Tańskiego, Spółdzielców, Stawową;
  • ulica Stanisława Skrzydlewskiego od strony północnej pozostaje zamknięta dla ruchu pojazdów;
  • dojazd do posesji i firm (BB-Parts, Gormi) będzie odbywał się w dotychczasowym układzie, od Ronda Czesława Niemena w kierunku lotniska po jezdni prawej, dwukierunkowo;
  • dojazd do posesji i firm (Lotnisko, Lidl, IMO, Hydrokrak) oraz ulicy Saperów i Spółdzielców poprowadzony zostanie od Ronda Czesława Niemena w kierunku lotniska po jezdni lewej, dwukierunkowo;
  • przeniesienie przystanków autobusowych Cieszyńska Osiedle Wojska Polskiego (nr przystanku 62 i 63) na przystanki Osiedle Wojska Polskiego (nr przystanku 310 i 311) zostaje utrzymane.
d3ufrq6

Utrudnienia potrwają do 30 kwietnia.

Bielsko-Biała. Przebudowa ulicy Cieszyńskiej potrwa do czerwca

Przebudowa ulicy Cieszyńskiej to jedna z najważniejszych i największych inwestycji drogowych w Bielsku-Białej. Prace się opóźnią, bo wykonawca miał problem z dostępem do wszystkich części placu budowy z powodu protestu mieszkańców, którzy nie godzili się na udostępnienie swoich nieruchomości pod rozbudowę ul. Cieszyńskiej i dróg przyległych.

Krystyna Pawłowicz przeprasza za swój wpis. Uderzyła w transpłciowe dziecko. "Obrzydliwe"

Zgodnie z podpisanym aneksem, prace przy modernizacji ul. Cieszyńskiej potrwają do końca czerwca.

Prace zakończą się w rejonie lotniska w Aleksandrowicach, przewidziane jest zagospodarowanie terenów przyległych. Powstanie nowy parking w sąsiedztwie Lasku Bathelta. Inwestycja będzie stanowiła zaplecze postojowe dla pętli rekreacyjnej, która jest tam wytyczona. Koszt inwestycji wynosi 2,7 miliona złotych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ufrq6

Podziel się opinią

Share
d3ufrq6
d3ufrq6
Więcej tematów