Trwa ładowanie...

Skoki narciarskie 2019 na żywo - piątek 1.02. Transmisja online zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich z Oberstdorfu

Skoki narciarskie 2019 na żywo – gdzie obejrzeć transmisję online z zawodów Pucharu Świata w Oberstdorfie? Piątkowy rozkład dnia lotów narciarskich.

Share
Skoki narciarskie 2019 na żywo - piątek 1.02. Transmisja online zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich z Oberstdorfu
Źródło: East News, fot: CHRISTOF STACHE
d3w90ip

Skoki narciarskie 2019 na żywo – piątek 01.02

Skoki narciarskie wracają również w ten weekend. Tym razem plan zawodów będzie jednak nieco inny niż dotychczas. W dniach 1-3.02 zaplanowano aż trzy konkursy indywidualne. Dodatkowe zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie mają związek z odwołanymi zmaganiami w Titisee-Neustadt. Trzeci konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich odbędzie się również za dwa tygodnie w Willingen.

Skoki narciarskie 2019 na żywo – piątkowy plan dnia

Skoki narciarskie w Oberstdorfie w piątek rozpoczną się od oficjalnego treningu zaplanowanego na godzinę 12:30. Następnym punktem będą kwalifikacje do piątkowego konkursu, które rozpoczną się o 14:45. Pierwszy konkurs lotów narciarskich w tym sezonie rozpocznie się o godzinie 16:10.

Loty narciarskie to jedne z najbardziej wyczekiwanych zawodów w kalendarzu Pucharu Świata. Polskę podczas tego wyjątkowego weekendu reprezentować będzie Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Jakub Wolny oraz debiutant na skoczni mamuciej Paweł Wąsek, który zastąpi nieobecnego Macieja Kota. 19-letni skoczek właśnie wrócił z Mistrzostw Świata Juniorów w Lahti, gdzie pokazał się z bardzo dobrej strony. Podczas konkursu w Zakopanem Wąsek zdobył pierwsze w swoim życiu punkty Pucharu Świata, dzięki zajęciu 27. miejsca.

d3w90ip

Skoki narciarskie 2019 na żywo – transmisja online za darmo

Transmisja online ze skoków narciarskich w Oberstdorfie dostępna będzie na stronie internetowej TVP Sport. Zawody Pucharu Świata będzie można obejrzeć również za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport.

Transmisja lotów narciarskich będzie dostępna również na stronie WP Pilot. Aby mieć do niej dostęp, wystarczy dokonać darmowej rejestracji, po czym wybrać kanał TVP 1 lub TVP Sport, które będą transmitowały zawody.

Relację z kwalifikacji, a także z zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie prowadzić będzie również redakcja WP Sportowe Fakty.

Skoki narciarskie 2019 na żywo – transmisja w TV

Skoki narciarskie na żywo będzie można obejrzeć również w TV. Transmisja z zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich, jak co weekend, będzie dostępna w TVP 1 (15:35 studio poprzedzające skoki narciarskie, 16:10 początek zawodów w lotach narciarskich) oraz TVP Sport (15:05 studio, 16:10 konkurs lotów).

Skoki narciarskie w Oberstdorfie można obejrzeć również na kanale Eurosport 1. Tutaj dostępna będzie transmisja kwalifikacji do piątkowych zawodów (początek o 14:30). Następnie o godzinie 15:45 rozpocznie się telewizyjne studio przed zawodami w lotach narciarskich.

d3w90ip

Podziel się opinią

Share
d3w90ip
d3w90ip
Więcej tematów