Trwa ładowanie...

Skarpety dotarły do protestujących w Sejmie. Prezent od 80-latki pomógł dostarczyć Michał Szczerba

Wydziergane przez 80-letnią kobietę skarpetki dla protestujących w Sejmie niepełnosprawnych i ich rodziców wreszcie dotarły do adresatów. Przesyłkę pomógł dostarczyć poseł Michał Szczerba.

Skarpety dotarły do protestujących w Sejmie. Prezent od 80-latki pomógł dostarczyć Michał SzczerbaŹródło: Twitter.com/Michał Szczerba
d4vxj8z
d4vxj8z

- Czuję się upokorzona, ponieważ ja chciałam zrobić tym ludziom jedynie małą przyjemność. Nie spodziewałam się, że mój drobny, symboliczny podarunek dla niepełnosprawnych, zostanie odrzucony - żaliła się w środę reporterowi WP 80-latka.

Kobieta, która od lat sama opiekuje sie niepełnosprawnym synem, w geście wsparcia, wydziergała 10 par skapetek i wysłała je do protestujących. Paczkę zaadresowała na adres Kancelarii Sejmu.

Paczka wróciła do nadawcy. Kancelaria Sejmu odmówiła jej przyjęcia.

"Prezent dotarł do protestujących. Ile radości sprawiła 80-letnia warszawianka tym prezentem od serca. Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc szczęśliwie dotrzeć przesyłce" - poinformował na swoim profilu na Twitterze Michał Szczerba, poseł PO.

- Ta kobieta poświęciła wiele czasu, by okazać serce protestującym. Kancelaria Sejmu, odmawiając przekazania przesyłki, postąpiła bardzo dziwnie, bo od miesiąca przyjmuje listy i kartki z poparciem dla niepełnosprawnych i ich rodziców i przekazuje je im. No, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W tym czasie ta pani wydziergała jeszcze kolejne cztery pary skarpetek, do Sejmu dostarczyłem więc nie 10 a 14 par. Naprawdę sprawiła tym prezentem ogromną przyjemność tym ludziom - mówi WP Michał Szczerba.

d4vxj8z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4vxj8z
Więcej tematów