Trwa ładowanie...
d3psuhw

Skandaliczne słowa radnego PiS. "Macicę może pani wrzucić do kibla. Nie przyda się"

Rafał Szymański jest najlepszym dowodem na to, że nie wszyscy powinni korzystać z mediów społecznościowych. Jego wpis na Facebooku nie tylko nie licuje z powagą pełnionego przez jeleniogórskiego radnego urzędu, ale przede wszystkim kompromituje go jako człowieka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radny z Jeleniej Góry "zabłysnął" wyjątkowo prostackim wpisem
Radny z Jeleniej Góry "zabłysnął" wyjątkowo prostackim wpisem (Facebook.com)
d3psuhw

Działacz Prawa i Sprawiedliwości udostępnił obrazek, na którym widnieje napis "Dziecko poczęte drogą gwałtu jest drugą ofiarą tego strasznego aktu. Dlaczego ma być zabijane?". Post wywołał gorącą dyskusję, w której nie zabrakło dosadnych i wulgarnych wypowiedzi.

Jedna z komentujących napisała, że kobieta "ma prawo zrobić co chce ze swoją macicą", w nieelegancki zaczepiając radnego. Wpis kobiety w żaden sposób nie usprawiedliwia jednak reakcji Szymańskiego.

- Macicę może pani sobie wyciąć i wrzucić do kibla. W sumie to jakiś pomysł, bo chyba się pani nie przyda - odpowiedział radny PiS, złośliwie przekręcając nazwisko swojej rozmówczyni.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Takie słowa z pewnością nie przystoją... przewodniczącemu Komisji Kultury Rady Miejskiej. Wulgarny wpis mocno kontrastuje również z wizerunkiem, jaki w sieci kreuje Rafał Szymański. Na zdjęciach prezentuje m.in. jak konsumuje "papieskie" kremówki, bierze udział w demonstracjach "Solidarności" czy dzieli się opłatkiem.

d3psuhw

W oświadczeniu wysłanym Wirtualnej Polsce Rafał Szymański przeprosił kobietę oraz wszystkie osoby, które poczuly się dotknięte.

Zobacz także: Jacek K. ofiarą strategii politycznej PiS-u?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3psuhw

Podziel się opinią

Share
d3psuhw
d3psuhw