Trwa ładowanie...

Skandal w fabryce Coca-Coli w Irlandii Północnej. Ludzkie odchody w puszkach, mamy komentarz firmy

Fabryka Coca-Coli w Irlandii Północnej wstrzymała produkcję, po tym, jak okazało się, że w niektórych puszkach znajdują się ludzkie odchody. Firma natychmiast poinformowała policję w celu wyjaśnienia tego incydentu. - Problem został natychmiast zidentyfikowany. Wszystkie produkty z tej partii zostały natychmiast wycofane i nie trafią do sprzedaży - powiedziała Wirtualnej Polsce Anna Solarek, dyrektor kontaktów zewnętrznych i komunikacji Coca-Cola Poland.

Share
Skandal w fabryce Coca-Coli w Irlandii Północnej. Ludzkie odchody w puszkach, mamy komentarz firmyŹródło: Fotolia
d1a2h5z

Do zdarzenie doszło w fabryce w Lisburn podczas nocnej zmiany. Zatkała się maszyna na linii produkcyjnej, a pracownicy zauważyli, że w części oczekujących na napełnienie puszek znajduje się dziwna substancja.

Jak podaje irlandzki "The Independent", były to ludzkie odchody. Puszki miały przyjechać do fabryki z Niemiec, a po nalaniu do nich napoju, zostać zamknięte. Firma wstrzymała produkcję i zawiadomiła policję. Producent Coca-Coli podał, że wszystkie puszki w sprzedaży nadają sie do spożycia. Zanieczyszczone puszki były puste i nie opuściły fabryki.

Komentarz firmy ws. zanieczyszczenia puszek w fabryce. "Produkty z tej partii zostały wycofane"

- Incydent w Irlandii Północnej jest odosobnionym przypadkiem. Coca-Cola przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa i jakości swoich produktów. Jesteśmy świadomi, że w zakładzie produkcyjnym w Lisburn w Irlandii Północnej miał miejsce incydent związany z pustymi puszkami. Traktujemy tę sprawę niezwykle poważnie i prowadzimy szczegółowe postępowanie wyjaśniające we współpracy z irlandzką policją - powiedziała Wirtualnej Polsce Anna Solarek, dyrektor kontaktów zewnętrznych i komunikacji Coca-Cola Poland.

d1a2h5z

Dodała, że "problem został natychmiast zidentyfikowany dzięki surowym procedurom przestrzegania jakości". - Wszystkie produkty z tej partii zostały natychmiast wycofane i nie trafią do sprzedaży - wyjaśniła.

- To było okropne, maszyny musiały zostać wyłączone, ich czyszczenie trwało przez 15 godzin - powiedział w rozmowie z "Belfast Telegraph" pracownik firmy, który prosił o zachowanie anonimowości. anonimowy rozmówca z fabryki w Lisburn.

d1a2h5z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a2h5z
Więcej tematów