Trwa ładowanie...

Serbski "Blic" publikuje zdjęcie i tożsamość jednego z terrorystów

Serbski "Blic" opublikował fotografię paszportową jednego z terrorystów, którzy zaatakowali Paryż. "Blic" twierdzi, że jest nim 25-letni Ahmed Almuhamed, który 7 października przekroczył granicę macedońsko-serbską w Miratovce.
Share
Serbski "Blic" publikuje zdjęcie i tożsamość jednego z terrorystów
Źródło: Blic
d24tl7i

Jak informują z kolei greccy urzędnicy, Almuhamed wjechał na terytorium Grecji w dniu 3 października. Według podawanych informacji 7 października mężczyznę zarejestrowano w punkcie rejestracji w Preszewie, gdzie oficjalnie wystąpił o azyl. Dość szybko opuścił Serbię. Dzień później mężczyznę zanotowano w kolejnym punkcie dla uchodźców w Opatovac w Chorwacji. Serbskie portale informują, że mężczyzna na pewno nie był uzbrojony, bo przeszedł autoryzację.

Francuska służba bezpieczeństwa po znalezieniu syryjskiego paszport na nazwisko Ahmed Almuhamed poprosiła o pomoc kolegów w Serbii, którzy obsługują przyjeżdżających tam uchodźców. Serbia ma najbardziej kompletną bazę danych uchodźców przemieszczających się bałkańskim szlakiem.

"Blic" jako pierwszy na świecie opublikował wizerunek i tożsamość jednego z ośmiu terrorystów , którzy zginęli po krwawych zamachach w Paryżu.

d24tl7i

Podziel się opinią

Share
d24tl7i
d24tl7i
Więcej tematów