Trwa ładowanie...
d2aatgw

Senyszyn: Matka Boska będzie zwiastowała Millerowi

Leszek Miller wystartuje w wyborach na szefa SLD - przekonuje w rozmowie z "Wprost" eurodeputowana Sojuszu Joanna Senyszyn, która również zamierza ubiegać się o to stanowisko. Senyszyn nie ufa słowom Millera, który zapewniał wielokrotnie, że o fotel przewodniczącego Sojuszu ubiegać się nie zamierza. - Ze względu na objawienia, które ma Miller, nie mam wątpliwości, że wystartuje - ironizowała eurodeputowana.
Share
Joanna Senyszyn
Joanna SenyszynŹródło: PAP, Fot: Jacek Bednarczyk
d2aatgw

Senyszyn pytana o to czy Leszek Miller - mimo składanych publicznie deklaracji - nie zmieni w ostatniej chwili zdania i nie zdecyduje się walczyć o stanowisko szefa SLD, stwierdza, że tego właśnie się spodziewa. - Już nawet mówiłam o tym podczas obrad małopolskiej radzie wojewódzkiej, po której dostałam rekomendację do kandydowania na szefa partii.

- Przeprowadziłam wówczas wyimaginowaną rozmowę z kardynałem Stanisławem Dziwiszem, jak kardynał z kardynałem. I on mi zdradził, że Leszkowi Millerowi będzie zwiastować Matka Boska, żeby kandydował - podkreśla. I dodaje, że o ile wierzy słowom Napieralskiego, który zapewnił, że zrezygnuje ze stanowiska szefa SLD, o tyle Millerowi nie wierzy.

Czy Senyszyn widzi dla siebie miejsce w SLD Millera? - Już byłam w SLD, w którym szefem był Leszek Miller. I po jego szefowaniu wyciągaliśmy tę partię z poziomu poparcia rzędu 4 % - przypomina.

d2aatgw

Podziel się opinią

Share
d2aatgw
d2aatgw
Więcej tematów