Trwa ładowanie...

Sensacyjne słowa "Masy": ludzie z otoczenia Wałęsy wzięli pieniądze za ułaskawienie "Słowika"

Ułaskawienie "Słowika" załatwił przez kancelarię prezydenta Lecha Wałęsy pewien mecenas, którego nie chcę wspominać. Zostało to klepnięte, suma była "wyświetlona" od samego początku, przekazaliśmy pieniądze, a później było tak, jak zeznałem w prokuraturze: bawiliśmy się i wznosiliśmy toasty (...) Wałęsa chodził po Belwederze, widział nas grających z ochroną w ping-ponga i niby na nas prychał. Ale to były żarty; mieliśmy tam układy i mieliśmy swoje wtyki - powiedział w wywiadzie dla "GPC" Jarosław "Masa" Sokołowski.

Share
Sensacyjne słowa "Masy": ludzie z otoczenia Wałęsy wzięli pieniądze za ułaskawienie "Słowika"
Źródło: PAP, fot: Adam Warżawa
d21ajee

- Nie wiem, czy ktoś Wałęsie podsunął to ułaskawienie, ale je podpisał. I jako prezydent powinien wiedzieć, co podpisuje - powiedział były gangster. "Masa" w rozmowie z "GPC" wyjaśnił, że "nie był zaskoczony aresztowaniem dawnych członków zarządu gangu pruszkowskiego".

Przypomnijmy, na początku lutego zatrzymano Janusza P. ps. "Parasol", Leszka D. ps. "Wańka" i Andrzeja Z. ps. "Słowik". Gangsterzy są podejrzani o wyłudzanie VAT i przestępstwa kryminalne.

d21ajee

"Masa" dla Wirtualnej Polski: to dzięki Ziobrze coś drgnęło

- Po zmianie rządu niby ten, ch... PiS, jak to niektórzy twierdzą, ale jedynie oni wzięli się za to solidnie. Zapanował popłoch wśród mafiosów - powiedział wcześniej reporterowi Wirtualnej Polski były gangster i najsłynniejszy obecnie świadek koronny w Polsce. Dodał, że to "dzięki panu ministrowi Ziobrze coś drgnęło".

- Dopiero teraz, za czasów PiS-u, to moim zdaniem, jeśli chodzi przynajmniej o wymiar sprawiedliwości, to jest "dobra zmiana". Co by nie mówić o tym PiS, bo wiadomo, nie wszystkim pasują, ale jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości, to naprawdę widać, że coś robią - tłumaczył WP "Masa".

d21ajee

Podziel się opinią

Share
d21ajee
d21ajee
Więcej tematów