Trwa ładowanie...

Schetyna: dzisiaj, jutro, pojutrze naszym trenerem i kapitanem jest Ewa Kopacz

Dzisiaj, jutro, pojutrze naszym trenerem i kapitanem jest Ewa Kopacz - oświadczył szef MSZ Grzegorz Schetyna na konwencji wyborczej w Kielcach. Zadeklarował, że Platforma nie zostawi Świętokrzyskiego i zrobi wszystko, żeby to była "Polska pierwszej prędkości".

Share
Schetyna: dzisiaj, jutro, pojutrze naszym trenerem i kapitanem jest Ewa Kopacz
Źródło: PAP, Fot: Adam Warżawa
da6em9y

- W polityce jak w sporcie potrzebna jest praca zespołowa, potrzebny jest team, poczucie zespołowości, drużyna, a drużyna, jak wiadomo zawsze ma jednego kapitana i jednego trenera. Chciałbym to bardzo wyraźnie powiedzieć - dzisiaj, jutro, pojutrze naszym trenerem i kapitanem jest Ewa Kopacz - oświadczył Schetyna, który startuje z "jedynki" listy PO w Kielcach.

W sporcie - dodał - raz się wygrywa, a raz remisuje. - My tę bitwę, ten mecz wygramy, ale to zależy tylko od nas. Mam nadzieję, że te ostatnie godziny kampanii, to wszystko, co zostało jeszcze do ciszy wyborczej, potraktujemy tak jak (trener Polski w piłce ręcznej)
Bogdan Wenta potraktował 15 sekund w meczu z Norwegią, przecież też nikt się nie spodziewał tego zwycięstwa (Polski z Norwegią) - mówił. - Wtedy wygraliśmy i w niedzielę wygramy - powiedział Schetyna.

da6em9y

Dodał też, że w sporcie takim jak żeglarstwo najważniejszy jest sternik. - Tobie dzisiaj Ewo i jutro i przez następne dni życzę, żebyś mocno trzymała ten ster, żebyś w głowie miała busolę i kompas, żebyś dobrze nas poprowadziła do zwycięstwa - powiedział Schetyna.

Zadeklarował też, że Platforma nie zostawi Świętokrzyskiego. - Zrobimy wszystko, żeby to była Polska pierwszej prędkości - podkreślił. Jak dodał, jest przekonany, że praca działaczy PO w regionie da pozytywny efekt.

Zobacz też: #dziejesienazywo: "Polska musi się stać równoprawnym partnerem w UE"

da6em9y

Podziel się opinią

Share
da6em9y
da6em9y
Więcej tematów