Trwa ładowanie...
d2m0o6a

Samochód państwowej firmy dowozi alkohol do baru? Jest komentarz spółki

"Tym samochodem właśnie przed momentem dostarczono alkohol do baru w Jastarni" - napisał jeden z internautów, zamieszczając zdjęcie samochodu obklejonego logotypami państwowego koncernu Energa. Na samochodzie są też zdjęcia Tomasza Rożka, który prowadzi program "Sonda" w TVP2 i jest twarzą akcji społecznej prowadzonej przez firmę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wpis na Twitterze z zarzutami pod adresem firmy Energa.
Wpis na Twitterze z zarzutami pod adresem firmy Energa. (Twitter, Fot: Lucky Luck)
d2m0o6a

Samochód państwowego koncernu dowoził alkohol do baru w nadmorskiej miejscowości? Informacja tak nietypowa, że można by ją uznać za zmyśloną. Ale w sprawie zabrał głos rzecznik firmy. Całe zamieszanie zaczęło się od wpisu internauty o pseudonimie Lucky Luck, który zamieścił zdjęcie samochodu z obrdandowaniem akcji "Planeta Energii". To akcja społeczna prowadzona przez koncern Energa (jego prezesem jest polityk PiS Daniel Obajtek). Twarzą akcji jest Tomasz Rożek, który w TVP2 prowadzi program "Sonda 2.0". Projekt wspiera MEN.

Tak rząd wspiera ojca Rydzyka. Miliony dla spółek związanych z duchownym

"Tym samochodem właśnie przed momentem dostarczono alkohol do baru w Jastarni" - napisał internauta, oznaczając Tomasz Rożka, Jacka Kurskiego i oficjalne profile TVP i MEN. Sprawą zainteresowała się posłanka PiS ze Słupska Jolanta Szczypińska, dopytując kto jest właścicielem samochodu.

Do zamieszania odniósł się też sam Tomasz Rożek, który nie krył zdziwienia. Rzecznik Energi Adam Kasprzyk napisał "Auto należy do agencji która dla nas pracowała, nie zgadzamy się z takim wykorzystaniem naszej Marki i wizerunku Tomka Rożka". Dodał: "Zamierzamy skłonić agencję zewnętrzną, która realizowała Planetę by już nie wykorzystywała jej wizerunku, a tym bardziej w taki sposób".

d2m0o6a

Podziel się opinią

Share
d2m0o6a
d2m0o6a
Więcej tematów