ycipk-27z2vm

Rzeszów: Pięciu mężczyzn molestowało dziewczynkę przez kilka lat. Jest akt oskarżenia

Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie przedstawiła akt oskarżenia wobec pięciu mężczyzn, którzy molestowali nastoletnią dziewczynkę przez kilka lat. Za ten czyn grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rzeszów: Pięciu mężczyzn molestowało dziewczynkę przez kilka lat. Jest akt oskarżenia
Rzeszów: Pięciu mężczyzn molestowało dziewczynkę przez kilka lat. Jest akt oskarżenia (iStock.com, Fot: Andrey Popov)
ycipk-27z2vm

Prokuratura oskarżyła Mariusza N., Grzegorza D., Franciszka D., Andrzeja M. i Franciszka K. o molestowanie obecnie 14-letniej dziewczynki przez kilka lat. Nie udało się ustalić, od kiedy oskarżeni zaczęli ją wykorzystywać seksualnie, ale trwało to prawdopodobnie trzy-cztery lata. - "Na przestrzeni kilku lat, wspólnie i w porozumieniu dopuszczali się obcowania płciowego, a także innych czynności seksualnych, z małoletnią poniżej lat 15" - brzmiał akt oskarżenia.

Oskarżeni to mieszkańcy jednej z miejscowości pod Rzeszowem w wieku od 40 do 66 lat. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeden z oskarżonych to brat przyrodni dziewczynki. Dla dobra molestowanej dziewczynki, rzeszowska prokuratura nie chce ujawniać, w której miejscowości doszło do tych przykrych zdarzeń.

Pięciu oskarżonych mężczyzn nie przyznaje się do popełnienia zarzucanego im czynu. Na wniosek sądu trzech z oskarżonych przebywa w areszcie, jeden ma sądowy zakaz opuszczania kraju, zbliżania się do pokrzywdzonej dziewczynki i kontaktowania się z nią. Wobec piątego uchylono środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

ycipk-27z2vm

Za popełnione przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajowości oskarżonym grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-27z2vm

ycipk-27z2vm
ycipk-27z2vm