Trwa ładowanie...
d2chg17

"Ryszardzie! Jak możesz!". Paweł Kukiz bezlitosny dla Ryszarda Petru

Wszystko zaczęło się od zdjęcia, które obiegło w poniedziałek media społecznościowe. Widać na nim Ryszarda Petru, na pokładzie samolotu, z posłanką Joanną Schmidt. Jeden z internautów stwierdził, że 31 grudnia widział oboje polityków Nowoczesnej razem w podróży na Maderę. Teraz, do kwestii wylotu Petru i Schmidt do Portugalii, odniósł się Paweł Kukiz. "Ryszardzie! Jak możesz!" - zastanawia się na Facebooku lider Kukiz'15.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ryszardzie! Jak możesz!". Paweł Kukiz bezlitosny dla Ryszarda Petru
(PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d2chg17

"Oni cierpią, tam, na Wiejskiej a Ty się relaksujesz? Czy to nie nadto nowoczesna forma protestu?" - pytał za pośrednictwem portalu społecznościowego Ryszarda Petru Paweł Kukiz. Lider Kukiz'15, w rozmowie z internautami, jaka wywiązała się pod jego postem, nie stronił od żartów.

Co więcej, Kukiz sam zadzwonił do Petru, aby sprawdzić, czy rzeczywiście (o czym donosiła w poniedziałek TVP Info - przyp. red.) w jego telefonie włącza się portugalska poczta głosowa.

"Czy to nie nadto nowoczesna forma protestu?"

d2chg17

W kolejnym wpisie na temat wylotu Petru na Maderę podczas, gdy w Sejmie wciąż trwa protest opozycji, Kukiz zamieścił mem nawiązujący do prowadzonej przez Nowoczesną wcześniej zbiórki funduszy.

"Każdy poseł pisze swoją historię"

W tej sprawie głos zabrał też Grzegorz Schetyna. - Prywatnych spraw nie komentuję. W polityce jest tak, że warto te prywatne sprawy odsuwać od spraw politycznych, dla dobra jednego i drugiego. Lepiej tych spraw nie łączyć - stwierdził w jednym z wywiadów lider Platformy Obywatelskiej. - Mam nadzieję, że będzie miał prawo to wyjaśnić i powiedzieć o tych kwestiach. To sprawa indywidualna, każdy poseł pisze swoją historię - ocenił Schetyna.

We wtorek kamyczek do ogródka Nowoczesnej wrzucił też Mariusz Błaszczak. Zdaniem ministra spraw wewnętrznych i administracji, kompromitacja Petru jest dowodem tego, że "granica śmieszności została przekroczona".

d2chg17

Podziel się opinią

Share
d2chg17
d2chg17
Więcej tematów