Trwa ładowanie...
d3852i0

Ryby – Horoskop zodiakalny na 13 sierpnia. Zapoznaj się z horoskopem dziennym dla ryb i sprawdź, czy w miłości, biznesie i życiu codziennym dopisze ci szczęście

Ryby – Horoskop zodiakalny na wtorek, 13 sierpnia. Sprawdź, co czeka ryby w najbliższej przyszłości i czy gwiazdy obdarzyły cię pomyślnością miłości, biznesie oraz życiu codziennym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryby – Horoskop zodiakalny na 13 sierpnia. Zapoznaj się z horoskopem dziennym dla ryb i sprawdź, czy w miłości, biznesie i życiu codziennym dopisze ci szczęście
Ryby – Horoskop zodiakalny na 13 sierpnia. Zapoznaj się z horoskopem dziennym dla ryb i sprawdź, czy w miłości, biznesie i życiu codziennym dopisze ci szczęście (iStock.com)
d3852i0

Horoskop zodiakalny na 13 sierpnia – ryby

Ryby (19.02-20.03)

Miłość: Horoskop zodiakalny dostrzega, że jesteś rozkojarzony i mimowolnie krążysz myślami wokół osoby, za którą bardzo tęsknisz. Niegdyś była ci bardzo bliska, ale przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności bardzo się od siebie oddaliliście. Jeszcze nie jest za późno by podjąć próbę odnowienia znajomości. Wszystko w twoim rękach.

d3852i0

Praca: Ryby są wyjątkowo roztargnione i ostatnio przejawiają skłonność do notorycznego bujania w obłokach. To nie jest najlepszy moment do podejmowania kluczowych decyzji w sprawach zawodowych. Dwukrotnie czytaj każdy dokument przed podpisaniem, gdyż w takim stanie łatwiej o pomyłkę.

Rodzina: Okres, w którym postrzegałeś rodzinę, jako osobowy oceniające twój każdy kroku już minął. Zrozumiałeś, za pewnym zachowaniami kryła się troska. Teraz nadszedł odpowiedni moment na poważne, szczere rozmowy z gronie najbliższych. Wbrew pozorom, to właśnie oni znają cię najlepiej i mogą udzielić cennych wskazówek, również w kwestii problemów sercowych.

Zdrowie: Zadbaj o zdrowszą dietę i regularne spożywanie posiłków. Pamiętaj, że jesteś tym, co jesz, a produkty, które dostarczałeś ostatnio swojemu organizmowi nie były zbyt bogate w składniki odżywcze.

Horoskop dzienny - rada na dziś dla ryb

Kto szuka, nie błądzi. Odpowiedzi, których szukasz, znajdują się bliżej, niż myślisz. Nie musisz szukać ich na własną rękę. Pamiętaj, że masz dobrych doradców.

d3852i0

Podziel się opinią

Share

d3852i0

d3852i0
Więcej tematów