ycipk-2h8gtf

Rybnik. W wypadku zginął 7-letni chłopiec. Kierowca i pasażerowie byli pijani

W samochodzie, który potrącił 7-letniego chłopca w Rybniku, jechały cztery nietrzeźwe osoby. Wszyscy zostali zatrzymani i spędzili noc w policyjnym areszcie. Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę przy ul. Hotelowej. Nie wiadomo, kto kierował autem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rybnik, ul. Hotelowa. Policja bada okoliczności wypadku
Rybnik, ul. Hotelowa. Policja bada okoliczności wypadku (Policja Śląska)
ycipk-2h8gtf

Do wypadku doszło w niedzielę o godz. 16.30 przy ul. Hotelowej w Rybniku.

Jak ustaliła policja, rodzice spacerowali z dwójką w dzieci. W pewnym momencie w ich 7-letniego syna uderzył osobowy opel. Chłopiec zginął na miejscu. Doznał śmiertelnego urazu głowy.

Samochodem podróżowało czterech dorosłych oraz kilkuletnie dziecko. Przed przyjazdem mundurowych, dwie osoby wraz z dzieckiem uciekły z miejsca zdarzenia. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Chwilę później odnaleźli kobietę wraz z 8-letnim chłopcem oraz mężczyznę.

ycipk-2h8gtf

Dwaj mężczyźni i dwie kobiety, którzy podrożowali oplem, zostali zatrzymani. Są w wieku od 30 do 38 lat. Po badaniu alkomatem okazało się, że wszyscy byli pijani. Jedna z kobiet miała w organizmie blisko 4,5 promila alkoholu. Zatrzymanym pobrano też krew do badań.

Rybnik. Przekroczyli prędkość

Rybniccy policjanci pod nadzorem prokuratury wykonali oględziny miejsca oraz zabezpieczyli samochód, który brał udział w zdarzeniu. Śledczy ustalają, kto kierował autem w chwili wypadku.

- W miejscu, w którym doszło do zdarzenia, rozpoczyna się ograniczenie do 30 kilometrów na godzinę, są też progi zwalniające. Z pewnością w tym wypadku była przekroczona dozwolona prędkość - powiedział "Dziennikowi Zachodniemu" Dariusz Jaroszewski z rybnickiej policji.

ycipk-2h8gtf
google maps
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2h8gtf
ycipk-2h8gtf
ycipk-2h8gtf