Trwa ładowanie...

Rusza proces mężczyzny, który pociął twarze dwóm kobietom. Grozi mu dożywocie

Sąd Okręgowy w Katowicach zajął się sprawą Sebastiana K., który rozbitą butelką oszpecił młode dziewczyny. Zostały mu postawione trzy zarzuty, m.in. usiłowanie zabójstwa.

Share
Rusza proces mężczyzny, który pociął twarze dwóm kobietom. Grozi mu dożywocie
Źródło: PAP, fot: Andrzej Grygiel
d2eqpt8

W nocy z 31 marca na 1 kwietnia ub r. Sebastian K. wracając z dyskoteki zaczął szarpać jedną z kobiet. W jej obronie stanął towarzyszący jej mężczyzna co doprowadziło do bójki. W pewnym momencie oskarżony rozbił butelkę i pociął nią twarze dwóch kobiet w wieku 18 i 24 lat - informuje portal dziennikzachodni.pl.

Zobacz także: Ochroniarz brutalnie pobił mężczyznę w klubie? Mamy zapis z monitoringu

27-latek jest oskarżany o usiłowanie zabójstwa, trwałe zeszpecenie jednej z pokrzywdzonych i spowodowanie obrażeń ciała u drugiej dziewczyny. W stosunku do mężczyzn, którzy towarzyszyli kobietom odpowie za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi mu dożywocie.

- Obrażenia zostały zadane z dużą siłą. Ustalenia śledztwa wskazują, że sprawca działał z zamiarem pozbawienia życia kobiety - mówi o szczegółach zajścia rzecznik prasowa katowickiej prokuratury Marta Zawada - Dybek. Sebastian K. nie przyznaje się do winy. Uważa, że pokrzywdzona kobieta została przez niego ugodzona przypadkiem.

Źródło: dziennikzachodni.pl

d2eqpt8

Podziel się opinią

Share
d2eqpt8
d2eqpt8
Więcej tematów