Trwa ładowanie...
d3k9mbj

Rumun próbował zgwałcić kobietę we Włoszech. Polak stanął w jej obronie i został raniony nożem

Podczas „zakrapianej alkoholem” imprezy w jednym z mieszkań we włoskiej Ankonie doszło do próby gwałtu. W obronie zaatakowanej kobiety stanął 35- letni Polak. Otrzymał kilka ciosów nożem- podaje polsatnews.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rumun próbował zgwałcić kobietę we Włoszech. Polak stanął w jej obronie i został raniony nożem.
Rumun próbował zgwałcić kobietę we Włoszech. Polak stanął w jej obronie i został raniony nożem. (iStock.com)
d3k9mbj

W wynajmowanym przez dwie kobiety (Polkę i Mołdawiankę) mieszkaniu w Ankonie przebywał narzeczony Polki, 29- letni Rumun. Podczas nieobecności kobiety, która wyjechała do swojego kraju, zorganizował w niedzielny wieczór kolację. Uczestniczyła w niej Mołdawianka i jego znajomy- 35- letni Polak.

W trakcie imprezy Rumun miał się rozebrać i zmusić kobietę do wypicia piwa. Następnie usiłował ją zgwałcić. W obronie kobiety stanął Polak. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się bójka w trakcie, której nasz rodak został kilkukrotnie zraniony nożem kuchennym.

Poważnie ranny 35- latek zdołał jednak rozbroić napastnika i wyprowadził z mieszkania poszkodowaną kobietę. Będąc już na ulicy wezwał policję oraz pogotowie. Polak z trzema ranami ciętymi (na czole, kolanie i na plecach) trafił do szpitala, gdzie został opatrzony.

Ofiara napaści seksualnej była w szoku i odmówiła przyjęcia do szpitala. Jednak w skutek wyczerpujących zeznań jakie złożyła na komisariacie Rumun został aresztowany.

d3k9mbj

Podziel się opinią

Share

d3k9mbj

d3k9mbj
Więcej tematów