Trwa ładowanie...

Ruda Śląska. Dostał zakaz zbliżania, gehenny 87-latki to nie zakończyło

Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej, na wniosek śledczych z komisariatu IV i prokuratora, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 60-latka, podejrzanego o znęcanie się nad matką. Mężczyzna w ubiegłym roku usłyszał już zarzut za znęcania się nad 87-letnią schorowaną matką i miał prokuratorski zakaz zbliżania się do niej. Nie odpuścił. Teraz grozi mu kilkuletni pobyt za kratkami.

Share
Ruda Śląska. 60-latek znęcał się nad swoją 87-letnią matką.
Ruda Śląska. 60-latek znęcał się nad swoją 87-letnią matką.Źródło: Śląska Policja
d20qiaq

Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 60-latka, podejrzanego o znęcanie się nad matką. - Domowy oprawca w ubiegłym roku usłyszał już zarzuty za znęcanie się nad schorowaną matką, a decyzją prokuratora miał opuścić jej mieszkanie i nie zbliżać się do niej. Rudzianin jednak po kilku miesiącach zaczął znów nachodzić 87-latkę. Policjanci z komisariatu IV podjęli stosowne czynności, aby zapewnić spokój kobiecie – podała komenda policji w Rudzie Śląskiej.

Ruda Śląska. 60-latek aresztowany za znęcanie się nad matką

Mężczyzna znów jednak zamieszkał z matką i zaczął się nad nią znęcać. Gdy po raz kolejny wszczął awanturę, sąsiedzi powiadomili policję. W trakcie interwencji z60-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. - Obdukcja lekarza sądowego nie pozostawiła cienia wątpliwości, że domowy oprawca musi trafić za kratki. Dzięki zebranym przez śledczych materiałom sędzia nie wahał się, aby zastosować ten najsurowszy środek, jakim jest tymczasowe aresztowanie – dodali policjanci.

Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższe miesiące, w czasie których rozpocznie się proces w związku z ubiegłorocznym znęcaniem. Sąd weźmie pod uwagę zapewne i te nowe okoliczności. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet kilkuletni pobyt za kratkami.

Wrzenie po słowach Obamy. "Konkurencyjny autorytaryzm"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d20qiaq

Podziel się opinią

Share
d20qiaq
d20qiaq
Więcej tematów