Trwa ładowanie...
d3lm6nd

Rubaszny wpis doradcy IPN. "Prześwit w kroczu" i "babiszcze" w filharmonii

Członek kolegium IPN Krzysztof Wyszkowski zdał na Twitterze relację ze swojej wizyty w filharmonii w Manchesterze. Uwagi byłego opozycjonisty dotyczyły jednak nie tylko poziomu artystycznego, ale również wrażeń estetycznych, a konkretnie - wyglądu i ubioru artystów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wpisy Krzysztofa Wyszkowskiego wywołują konsternację
Wpisy Krzysztofa Wyszkowskiego wywołują konsternację (PAP, Fot: Wiktor Dąbkowski)
d3lm6nd

Baczne oko Wyszkowskiego zwróciło uwagę na "odcisk stanika i prześwit w kroczu" brytyjskiej dyrygentki. Wszystko odbywało się przy dźwiękach Mendelssohna. W odpowiedzi na wpisy zdumionych użytkowników Twittera napisał enigmatycznie, że "ma prawo bryknąć, bo dyrygentka macha mu przed nosem".

Ekspert Instytutu Pamięci Narodowej nie omieszkał skomentować fizjonomii również innych uczestników koncertu. Z jego wpisu wiemy, że na scenie pojawiło się "babiszcze", które jednak częściowo zasłoniło skrzydło fortepianu. Prawdopodobnie wystąpił również Chińczyk, jednak tu Wyszkowski ma pewne wątpliwości.

d3lm6nd

Doradca IPN skrytykował także zachowanie widowni, którą nazwał "angielską wiochą". Czwartkowe wpisy Wyszkowskiego sugerują, że również w tej kwestii jest ekspertem.

W piątek Krzysztof Wyszkowski przeprosił za kontrowersyjne wpisy. Przy okazji postanowił jednak wbić szpilkę "Gazecie Wyborczej", która cytowała jego wypowiedzi.

d3lm6nd

Podziel się opinią

Share

d3lm6nd

d3lm6nd
Więcej tematów