Trwa ładowanie...
d3k9k9o
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozjuszeni pasażerowie wyrzucili polityka z samolotu

Rozjuszeni dwugodzinnym opóźnieniem swego lotu do Islamabadu pasażerowie pakistańskich linii lotniczych wyrzucili z samolotu ważnego polityka, który kazał na siebie czekać załodze i podróżnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozjuszeni pasażerowie wyrzucili polityka z samolotu
(PAP/EPA)
d3k9k9o

Należące do państwa pakistańskie linie lotnicze PIA cieszą się złą sławą przewoźnika wyjątkowo usłużnego wobec miejscowych dygnitarzy; ci zaś od dziesięcioleci uchodzą za wyjątkowo aroganckich i podatnych na wszelkiej maści korupcję. Spóźnialscy i mający sobie za nic pozostałych pasażerów ministrowie, senatorowie i posłowie wielokrotnie byli przyczyną opóźnienia i odwoływania lotów.

Wygląda jednak na to, że cierpliwość Pakistańczyków wobec ich przywódców jest na wyczerpaniu. Od dwóch miesięcy na ulicach Islamabadu trwają antyrządowe demonstracje, domagające się ustąpienia premiera Nawaza Sharifa, któremu opozycja zarzuca bezczynność.

Pasażerowie samolotu linii lotniczych PIA, lecącego z Karaczi do Islamabadu też wzięli sprawy w swoje ręce. Jak podała gazeta "Dawn", doprowadzeni do białej gorączki dwugodzinnym oczekiwaniem na mającego za nic rozkład lotów byłego ministra spraw wewnętrznych Rehmana Malika, wyrzucili go z samolotu, kiedy wreszcie, spóźniony, był łaskaw pojawić się na pokładzie.

d3k9k9o

"To skandal! Hańba!" - krzyczeli do ministra, wypychając go z samolotu i przepędzając do hali odlotów. Samolot odleciał bez byłego ministra, a dziś przywódcę i posła opozycyjnej Partii Ludowej. Pasażerowie wyrzucili z samolotu także spóźnionego wraz z b. ministrem posła rządzącej Ligi Muzułmańskiej Ramesha Kumara Wakwaniego.

Gazeta "Dawn" podała, że wyrzucony z samolotu do Islamabadu Rehman Malik odleciał do stolicy następną maszyną, która wystartowała również z prawie godzinnym opóźnieniem.

d3k9k9o

Podziel się opinią

Share

d3k9k9o

d3k9k9o
Więcej tematów