Trwa ładowanie...
d8ac0xp
d8ac0xp
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rosyjskie okręty zawinęły do Noworosyjska

Rosyjskie okręty, które według
wcześniejszych doniesień miały wpłynąć na wody u wybrzeży Gruzji,
zawinęły do rosyjskiego portu Noworosyjsk - podał przedstawiciel
marynarki wojennej Rosji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d8ac0xp

Potwierdzam, że okręty "Moskwa" i "Smietliwyj" przybyły do portu w Noworosyjsku" - powiedział rzecznik marynarki Igor Dygało.

Wcześniej agencje informowały, że "Moskwa" - okręt flagowy Floty Czarnomorskiej i okręt "Smietliwyj" wpłynęły na wody czarnomorskie u wybrzeży Gruzji. W sobotę Tbilisi informowało, że rosyjskie okręty wojenne zmierzają w kierunku gruzińskiego wybrzeża.

Ukraina, na której terytorium wciąż stacjonuje rosyjska Flota Czarnomorska, ostrzegła Rosję przed udziałem okrętów tej floty w konflikcie gruzińsko-południowoosetyjskim i zastrzegła sobie prawo "zakazania powrotu na terytorium Ukrainy okrętów i jednostek, które mogą wziąć udział we wspomnianym konflikcie".

d8ac0xp

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d8ac0xp

d8ac0xp
Więcej tematów