Trwa ładowanie...
d23r843

Rossmann promocja 2+2: Dzień Kobiet, 8 marca 2019. Sprawdź, do kiedy potrwa i jakie produkty kupimy taniej

Rossmann promocja 2+2: przedwiosenna promocja w drogeriach zaczyna się w Dzień Kobiet, 8 marca 2019. Sprawdź, do kiedy potrwa i jakie produkty kupimy taniej
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rossmann promocja 2+2: Dzień Kobiet, 8 marca 2019. Sprawdź, do kiedy potrwa i jakie produkty kupimy taniej
Rossmann promocja 2+2: Dzień Kobiet, 8 marca 2019. Sprawdź, do kiedy potrwa i jakie produkty kupimy taniej (iStock.com)
d23r843

Rossmann promocja 2+2 – Dzień Kobiet

Drogerie Rossmann przygotowały kolejną promocję 2+2, która zaczyna się w Dzień Kobiet, 8 marca 2019 i potrwa do 19 marca 2019 (lub do wyczerpania zapasów). Z tej okazji członkowie Klubu Rossmann mogą kupić kosmetyki i akcesoria w atrakcyjnych cenach. Jeżeli zdecydujemy się na zakup czterech, objętych promocją kosmetyków, dwa z nich otrzymamy w prezencie. Tym razem promocją objęte są produkty do pielęgnacji, koloryzacji oraz stylizacji włosów, akcesoria do stylizacji włosów i urządzenia etykietką. Przecenione produkty są oznaczone czerwoną etykietką 2+2.

Rossmann promocja 2+2 – jak zostać członkiem Klubu Rossmann?

d23r843

Rozpoczynająca się w Dzień Kobiet akcja drogerii Rossmann zorganizowana jest pod hasłem „Poczuj wiosnę we włosach”. Należy zaznaczyć, że w akcji mogą wziąć udział jedynie członkowie Klubu Rossmann.

Żeby zostać członkiem Klubu Rossmann należy:

1. Pobrać bezpłatną aplikację – Rossmann
2. Wypełnić specjalny formularz i zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji
3. Wybrać program, do którego chcemy należeć: Klub Rossmann, Rossnę lub dwa warianty

Członkostwo w klubie sprawia, że za każde zrobione zakupy zbieramy wirtualne punkty, które następnie możemy wymienić na specjalne kupony rabatowe. Przypominamy, że w ubiegły rok były to między innymi promocje dotyczące 50% rabatów na drugi wybrany kosmetyk do pielęgnacji włosów. Członkowie Klubu Rossmann mogą korzystać zarówno z atrakcyjnych programów rabatowych, jak i dedykowanych im promocji w drogeriach. Mają także możliwość wspierania akcji charytatywnych.

d23r843

Podziel się opinią

Share

d23r843

d23r843
Więcej tematów