Trwa ładowanie...
dkju88a

Rosja: wstrząsający apel córki ofiary katastrofy An-148. "Tu wciąż leżą fragmenty ludzkich ciał"

Dwa dni temu Julia Sinicyna pojechała na miejsce katastrofy An-148, w której zginęło 71 osób. Dokonała tam wstrząsającego odkrycia: topniejący śnieg odsłonił fragmenty samolotu i ludzkie szczątki, których nie usunęli po katastrofie technicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po wstrząsającym apelu Julii Sinycyny wznowiono przeszukania rejonu katastrofy
Po wstrząsającym apelu Julii Sinycyny wznowiono przeszukania rejonu katastrofy (Youtube.com)
dkju88a

Kobieta nakręciła swoim telefonem komórkowym krótkie nagranie wideo i zamieściła je w serwisie YouTube. - Szanowny Władimirze Władimirowiczu, niechaj to nagranie dotrze do pana dowolną drogą - mówi na filmie kobieta.

- Jestem w miejscu upadku samolotu An-148. Zginęła w nim moja mama. Na polu nie ma żadnych pracowników, przejeżdżał samochód, ale nie zatrzymał się. Tutaj może wchodzić, kto chce. Leżą tutaj fragmenty samolotu, kawałki ciał. Widziałam ludzkie uszy - relacjonuje Sinicyna. - Tutaj śmierdzi, sam pan wie czym - dodaje.

- To nieludzkie. Nikt nie zwraca na nas uwagi - mówi kobieta i dodaje, że nie zamierza ruszyć się z miejsca katastrofy, dopóki nie pojawią się tam odpowiednie służby.

dkju88a

Władze wznowiły przeszukiwanie rejonu katastrofy we wtorek. Według źródeł radia "Goworit Moskwa" służby medyczne znalazły już na miejscu 8 fragmentów ludzkich ciał, w tym fragment ludzkiej głowy. "Myślimy, że będzie tego więcej - powiedział informator radia.

Samolot Saratowskich Linii Lotniczych An-148 rozbił się 11 lutego po południu pod Moskwą, zaledwie kilka minut po starcie. W katastrofie zginęło 65 pasażerów oraz 6 członków załogi. Wśród ofiar było trzech cudzoziemców. To obywatele Azerbejdżanu, Kazachstanu i Szwajcarii.

W śledztwie ustalono, że - jak podawały rosyjskie media - piloci nie włączyli ogrzewania prędkościomierzy. Stąd piloci nie mieli pojęcia na jakiej znajdowali się wysokości i zdecydowali się na włączenie autopilota.

Źródło: govoritmoskva.ru

dkju88a

Podziel się opinią

Share

dkju88a

dkju88a
Więcej tematów