Trwa ładowanie...
d2zjwju

Rodzinna tragedia w Legnicy. Zmarł mężczyzna ugodzony nożem przez syna

Tragiczny finał miała rodzinna awantura w jednym z mieszkań na terenie Legnicy (woj. dolnośląskie). W szpitalu zmarł 44-letni mężczyzna, którego syn ugodził w poniedziałek nożem w klatkę piersiową.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzinna tragedia w Legnicy. Zmarł mężczyzna ugodzony nożem przez syna
(Fotolia)
d2zjwju

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy zmarł 44-letni mężczyzna, który trafił do niego w poniedziałek z raną kłutą klatki piersiowej. Mimo starań lekarzy, rannego nie udało się uratować.

- W poniedziałek, 8 czerwca, około godz. 20.00 dyspozytor pogotowia ratunkowego poinformował policję o zgłoszeniu ugodzenia nożem mężczyzny w trakcie awantury rodzinnej. Na miejscu zdarzenia ustalono, że w trakcie awantury pomiędzy nietrzeźwym 44-letnim mężczyzną a jego 16-letnim synem doszło do szarpaniny. W pewnym momencie nastolatek chwycił nóż kuchenny i uderzył nim ojca w okolice klatki piersiowej – mówi podinsp. Sławomir Masojć z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Chłopak od razu po ugodzeniu ojca wezwał pomoc, a następnie uciekł z domu. 44-latka, w którego organizmie znajdowało się 2 promile alkohole, przewieziono do szpitala, gdzie niezwłocznie został zoperowany.

d2zjwju

16-latka zatrzymano godzinę później i umieszczono w policyjnej izbie dziecka. Okoliczności zdarzenia dokładnie zbada teraz sąd i prokuratura. Niewykluczone, że chłopak odpowie za zabójstwo jako osoba dorosła.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2zjwju

Podziel się opinią

Share

d2zjwju

d2zjwju
Więcej tematów