Trwa ładowanie...
dttdajd

Rodzina z dziećmi pogryziona przez pluskwy. Jechali Pendolino

Rodzina podróżowała z dwójką dzieci pociągiem Pendolino z Krakowa do Gdyni. Na ciele maluchów pojawiła się bolesna wysypka. Stwierdzono, że chłopiec został pogryziony przez pluskwy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzieci zostały pogryzione przez pluskwy
Dzieci zostały pogryzione przez pluskwy (Shutterstock.com, Fot: Miłosz Maślanka)
dttdajd

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem. Jak informuje Radio Zet, rodzina z dziećmi w wieku 4 lat i roku wsiadła do pociągu PKP Ekspres Intercity Premium. Na ciele dzieci pojawiły się ślady po ugryzieniach insektów.

Pełnomocnik rodziny w rozmowie z radiem powiedział, że konsultacja lekarska nie pozostawiła złudzeń, że są to ślady po pluskwach.

Sprawę zgłoszono do PKP. Przewoźnik odesłał rodzinę do procedury reklamacyjnej, którą obiecuje rozpatrzyć zgodnie z regulaminem przewozów na pokładach swoich pociągów. Rodzina jest rozczarowana, że nie uzyskała żadnej pomocy.

dttdajd

Rzecznik PKP poinformował, że skład został poddany dezynsekcji i że przypadki insektów w ich pociągach są incydentalne. Jednocześnie zapewniono, że czystość składów jest na bieżąco kontrolowana, a każdy pasażer ma prawo i możliwość złożenia reklamacji.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dttdajd

Podziel się opinią

Share

dttdajd

dttdajd
Więcej tematów