Trwa ładowanie...

Rodzice zostawili roczne dziecko na balkonie i urządzili sobie imprezę

Karę grzywny lub nagany mogą otrzymać rodzice 14-miesięcznej dziewczynki, która wczoraj została pozostawiona bez opieki na balkonie, w jednym z domów w Wielbarku. Jak się okazało jej nietrzeźwi rodzice w najlepsze imprezowali wewnątrz mieszkania. O sytuacji w rodzinie zostanie powiadomiony także sąd rodzinny oraz ośrodek pomocy społecznej.
Share
Rodzice zostawili roczne dziecko na balkonie i urządzili sobie imprezę
Źródło: Fotolia (zdjęcie poglądowe)
d2ckazd

W poniedziałek, w godzinach południowych, szczycieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym z domów w miejscowości Wielbark na balkonie przebywała malutkie dziecko. Funkcjonariusze, którzy natychmiast udali się na miejsce zastali już w mieszkaniu 14-miesięczną dziewczynkę, oraz jej rodziców, którzy w najlepsze się bawili, zapominając o swoim dziecku.

Matka z ojcem byli nietrzeźwi. Policjanci zobaczyli w mieszkaniu ogólny bałagan, porozrzucane ubrania, przedmioty oraz butelki, które świadczyły o odbywającej się libacji alkoholowej. Jak tłumaczyła się kobieta, nieporządek w mieszkaniu spowodowany jest tym, że niedawno się do niego wprowadzili i cały czas się urządzają. Policjanci przekazali dziecko pod opiekę trzeźwej opiekunce.

Rodzice dziewczynki usłyszą zarzut pozostawienia dziecka w okolicznościach niebezpiecznych dla jego zdrowia, co jest zagrożone karą grzywny albo nagany.

d2ckazd

Podziel się opinią

Share
d2ckazd
d2ckazd
Więcej tematów