Trwa ładowanie...

Robert Biedroń i Magdalena Sroka gośćmi programu "Tłit"

Zapraszamy na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Dzisiaj gośćmi programu są lider Wiosny, europoseł Robert Biedroń i rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka (KP PiS).

d2aw1v1
d2aw1v1

Co dziś w programie? - Jeżeli ktoś zostawia majątek dziecku poczętemu, a matka - wiedząc że jest druga w kolejności do dziedziczenia - usuwa to dziecko, działając z niskich pobudek, tylko dlatego, żeby ona dziedziczyła, to uważam, że należy taki przypadek traktować jako morderstwo - powiedział Kamil Bortniczuk z Porozumienia Jarosława Gowina. Co na to Biedroń i koleżanka partyjna Bortniczuka - Sroka?

Biuro Kontroli Komendy Głównej Policji bada oskarżenia, jakie pod adresem stołecznych funkcjonariuszy skierowała Katarzyna Augustynek znana jako "Babcia Kasia". Rzecznik KSP przekonuje, że te czynności wykażą "szereg kłamstw", które pojawiły się w oświadczeniu kobiety. W poniedziałek wieczorem "Babcia Kasia" była gościem TVN24, gdzie powiedziała, że podtrzymuje swoją relację. Zarzuca funkcjonariuszom m.in. poniżanie i stosowanie przemocy fizycznej. Chodzi o zatrzymanie w alei Szucha w Warszawie podczas czwartkowej demonstracji przed Trybunałem Konstytucyjnym przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego.

Tematem rozmowy będą też doniesienia "Wprost". Według tygodnika prezes TVP Jacek Kurski odbył w ostatnim czasie rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim, podczas której zadeklarował, że chce wejść do rządu jako wicepremier. Prezes PiS miał się na to nie zgodzić, bo nie widzi dobrego następcy Kurskiego w fotelu szefa telewizji.

d2aw1v1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2aw1v1
Więcej tematów