Trwa ładowanie...

RMF FM bezkonkurencyjne o poranku. Trójka daleko w tyle a Radio Maryja liderem wśród wzrostów

Niekwestionowaną pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od listopada 2020 roku do stycznia br. w godzinach porannych (6.00.00 - 8.59.59) zajęło RMF FM. Trójka w notowaniach bardzo spadła i wyprzedzona została m.in. przez Radio Maryja.
Share
RMF FM bezkonkurencyjne o poranku. Trójka daleko w tyle a Radio Maryja liderem wśród wzrostów
RMF FM bezkonkurencyjne o poranku. Trójka daleko w tyle a Radio Maryja liderem wśród wzrostówŹródło: Pixabay, Fot: obpia30
dqfl6oj

Z raportu opublikowanego przez portal Wirtualnemedia.pl dotyczącego najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych w godzinach porannych (6.00.00 - 8.59.59) w okresie od listopada 2020 roku do stycznia 2021 roku niekwestionowaną pozycję lidera zajęło RMF FM. Rozgłośnia radiowa zanotowała też duży wzrost w całym zestawieniu.

Średni udział słuchania radia względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 0,4 pkt. proc. do 29,6 proc. - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl.

Giganci rozgłośni radiowych na podium. Radio Maryja wyprzedziło Trójkę

Na podium znalazło się także Radio Zet, które poszło do góry o 12,1 proc. udziału; w dół o 0,4 pkt. proc.). Ostatnie miejsce na podium zajęła Jedynka ( do góry o 0,9 pkt. proc. w stosunku do 7,3 proc. udziału. Z trzeciego na czwarte miejsce z kolei spadła Eska (5,9 proc. udziału; - 0,5 pkt. proc.).

dqfl6oj

Największym wzrostem w zestawieniu - wynoszącym 1,1 pkt. proc. do 2,6 proc. może pochwalić się Radio Maryja, które znalazło się na 9 miejscu najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych w godzinach porannych (6.00.00 - 8.59.59).

Pogoda na Wielkanoc. Ekspert z IMGW podał też prognozę na majówkę

Z piątego na dwunaste miejsce spadła Trójka Zanotowała ona zdecydowanie największy spadek w całym zestawieniu - wynoszący 3,8 pkt. proc. do zaledwie 2,1 proc. udziału. W ujęciu procentowym strata stacji wyniosła aż 64 proc.

Trójka została wyprzedzona między innymi przez takie stacje, jak: AntyRadio, Złote Przeboje, Radio Maryja, RMF MAXXX, Radio VOX czy Radio TOK FM.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dqfl6oj

Podziel się opinią

Share
dqfl6oj
dqfl6oj
Więcej tematów