Ranni trzej policjanci w trakcie zatrzymania

Trzech policjantów zostało poważnie rannych w trakcie zatrzymania sprawcy rozboju w okolicy Jeleniej Góry (Dolnośląskie). Podejrzany uderzył w policyjną blokadę samochodową. Droga krajowa nr 3 jest zablokowana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
policja
policja (PAP, Fot: Tomasz Gzell)

- Trzech policjantów zostało poważnie rannych w trakcie zatrzymania sprawcy rozboju w okolicy Jeleniej Góry (Dolnośląskie). Podejrzany uderzył w policyjną blokadę samochodową. Droga krajowa nr 3 jest zablokowana.

Jak poinformowała PAP rzecznik jeleniogórskiej policji Edyta Bagrowska, patrol policji interweniował wieczorem w efekcie doniesienia, że w pobliskiej Bogatyni doszło do rozboju i jego sprawca ucieka skradzionym samochodem drogą krajową nr 3.

- Ustawiono blokadę samochodową, ale kierowca się nie zatrzymał i w nią uderzył. W efekcie trzech funkcjonariuszy zostało rannych i trafiło do szpitala. Dwóch z nich jest w stanie poważnym m.in. doznało złamań - powiedziała rzecznik.

Sprawca rozboju i wypadku, 40-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego został zatrzymany.

Rzecznik dodała, że DK nr 3 jest wciąż zablokowana i czynności procesowe potrwają jeszcze kilka godzin. Dla podróżujących ta trasą zalecany jest objazd przez Janowice Wielkie.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.