WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Radosław Parda pełnomocnikiem TVP ds. EURO 2012

Zarząd TVP powołał Radosława Pardę
na swojego pełnomocnika ds. EURO 2012. Parda będzie odpowiedzialny
za sprawy promocyjne i medialne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radosław Parda pełnomocnikiem TVP ds. EURO 2012
(wp.pl)
WP

"W szczególności współpracował będzie ze wszystkimi podmiotami krajowymi i zagranicznymi, zaangażowanymi w organizację i promocję EURO 2012" - informuje TVP w komunikacie prasowym.

Jak przypomina TVP, Parda jest prawnikiem. Był sekretarzem stanu w Ministerstwie Sportu, współautorem nowelizacji ustawy o sporcie kwalifikowanym oraz inicjatorem powołania podkomisji sejmowej ds. wspierania kandydatury Polski do organizacji EURO 2012.

W Sejmie V kadencji Parda był członkiem Komisji Kultury Fizycznej i Sportu. Obecnie kończy studia podyplomowe w stołecznej Szkole Głównej Handlowej w zakresie zarządzania projektami.

WP

Parda jest też sekretarzem generalnym LPR. (mg)

Polub WP Wiadomości
WP
WP