Trwa ładowanie...
d2sfrzr

Radomsko. 16-latka trafiła do szpitala, miała 5 promili alkoholu we krwi

• W weekend do szpitala w Radomsku na Oddział Dziecięcy trafiła pijana 16-latka
• Nie było z nią żadnego kontaktu, została podłączona pod kroplówkę
• Sprawą zajęła się policja, która sprawdza, kto kupował i podawał nieletniej alkohol
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radomsko. 16-latka trafiła do szpitala, miała 5 promili alkoholu we krwi
(WP, Fot: Łukasz Szełemej)
d2sfrzr

Weekendowa impreza mogła skończyć się tragicznie dla 16-latki z okolic Radomska. Kompletnie pijaną dziewczynę z dyskoteki wynieśli znajomi i odwieźli do domu. Rodzice zadzwonili po karetkę. W szpitalu okazało się, że ma 5 promili alkoholu w organizmie.

- Do szpitala w Radomsku na Oddział Dziecięcy trafiła 16-letnia dziewczyna, mieszkanka naszego powiatu. Była w stanie upojenia alkoholowego. Z dziewczyną nie było żadnego kontaktu, dopiero w niedzielę przed południem policjanci ustalili w trakcie rozmowy, że 16-latka była na dyskotece, gdzie dobrowolnie spożywała alkohol - powiedział podinspektor Wojciech Auguścik z Komendy Policji w Radomsku.

- Dziewczyna powiedziała, że dosiadła się do stolika znajomych, na którym stał już alkohol - wyjaśnił podinsp. Auguścik. Koleżanki 16-latki zeznały, że "piła, bo chciała".

Pracownicy szpitala wezwali policję. Funkcjonariusze ustalają, kto kupował i podawał nieletniej alkohol. - Chcemy sprawdzić, czy mogło w tej sprawie dojść do rozpijania nieletnich. Zweryfikujemy też, czy nieletni kupowali alkohol - dodał podinsp. Auguścik.

d2sfrzr

Podziel się opinią

Share

d2sfrzr

d2sfrzr
Więcej tematów