Trwa ładowanie...
d26y4r1

Radny PiS z Poznania stworzył grę. Trzeba pokonać "Rainbow Jack'a"

Radny PiS z Poznania Michał Boruczkowski wpadł na oryginalny sposób promowania swojej kandydatury. Na stronie radnego można zagrać w grę wyborczą. Aby wygrać trzeba strzelać w logo Nowoczesnej, SLD i PO.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak wygląda gra wyborcza na stronie internetowej radnego PiS z Poznania
Tak wygląda gra wyborcza na stronie internetowej radnego PiS z Poznania (WP.PL)
d26y4r1

"Wydawało się, że po zwyciężeniu 'Wyczesanego', Ty, Michał Boruczkowski, spoczniesz na laurach, a Twoje Miasto, Poznań, będzie bezpieczne. Niestety. W chwilę po tym, jak 'Wyczesany' został zestrzelony, zostałeś znienacka zaatakowany przez galaktyczny, bezzałogowy niszczyciel 'Rainbow Jack'" – tak na swojej stronie internetowej radny PiS Michał Boruczkowski wyjaśnia fabułę gry.

Zasady są proste. Lecąc statkiem kosmicznym trzeba strzelać w bezzałogowe jednostki, które wyglądają jak logo Nowoczesnej, SLD i PO. Za każde z nich zdobywa się głosy. Nowoczesna punktowana jest za 400 głosów, SLD za 500, a PO za tysiąc głosów. Na końcu gry czeka niszczyciel "Rainbow Jack'a", a jego pokonanie to 10 tys. głosów i fotel prezydenta Poznania.

Kim jest "Rainbow Jack"? To zapewne prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, który przez kibiców Lecha Poznań nazywany jest właśnie "tęczowym Jackiem".

d26y4r1

To już kolejna taka gra radnego PiS. 4 lata temu należało pokonać "Wyczesanego". Najprawdopodobniej chodziło o ówczesnego prezydenta Poznania Ryszarda Grobelnego.

Zobacz także: Spalił kukłę Petru, startuje z listy PiS. Tomasz Poręba: przeprosił

Interpelacje Michała Boruczkowskiego

Radny PiS Michał Boruczkowski słynie w mieście z oryginalnych pomysłów. W 2016 r. pytał prezydenta Poznania o "łowców organów". Radny donosił w interpelacji, że w mieście nieznani sprawcy porywają ludzi i wycinają im organy. Policja uspokajała, że nic takiego się nie dzieje.

d26y4r1

Innym razem Michał Boruczkowski żądał od prezydenta Jacka Jaśkowiaka wyjaśnień ws. spektaklu z okazji 60. rocznicy Poznańskiego Czerwca'56, bo na scenie całowało się dwóch aktorów.

W pewnym momencie nawet w PiS miano dość jego oryginalnych pomysłów. Po tym, jak zaproponował budowę minaretu w mieście, został na pół roku zawieszony w klubie radnych.

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d26y4r1

Podziel się opinią

Share
d26y4r1
d26y4r1
Więcej tematów