Trwa ładowanie...
dzyuzv8

Radio Maryja wydało komunikat. Przestrzega przed "aktywnością oszustów". "To byłoby nadużycie"

"Radio Maryja nigdy nie miało, nie ma i nie będzie mieć z takimi działaniami nic wspólnego" - czytamy w komunikacie rozgłośni. Jej przedstawiciele twierdzą, że padają ofiarą oszustów, którzy m.in. "zniesławiają ojca Dyrektora".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radio Maryja podkreśla, że "nie ma czegoś takiego w Kościele" jak spowiedź przez internet
Radio Maryja podkreśla, że "nie ma czegoś takiego w Kościele" jak spowiedź przez internet (PAP, Fot: Tytus Żmijewski)
dzyuzv8

"Otrzymujemy sygnały, że w internecie pojawiają się różne inicjatywy podszywające się pod Radio Maryja. Ostatnio oszuści ponownie się uaktywnili. Zakładają strony, wykorzystując wprost znaki Radia Maryja albo przerobione logo Radia Maryja, a także zdjęcia przedstawiające ojca Dyrektora" - informuje w komunikacie opublikowanym w sieci rozgłośnia z Torunia.

Zaznaczono w nim, że "na przykład ostatnio po raz kolejny oszuści propagują tak zwaną 'spowiedź w internecie', pokutę online". "Raz – oszuści ci drwią z Sakramentów świętych, dwa – zniesławiają Radio Maryja i ojca Dyrektora, trzy – okradają naiwnych, gdyż podają numery kont za tak zwaną 'usługę'. Radio Maryja nigdy nie miało, nie ma i nie będzie mieć z takimi działaniami nic wspólnego" - zapewniono.

dzyuzv8

W komunikacie czytamy, że "oszuści" zakładają strony, wykorzystując "wprost znaki Radia Maryja albo przerobione logo Radia Maryja, a także zdjęcia przedstawiające ojca Dyrektora". "Chodzi o odbieranie dobrego imienia ojcu Dyrektorowi i Radiu Maryja, a także o kradzież" - dodano.

Podkreślono, że żaden z członków Radia Maryja " nie prowadził i nie prowadzi żadnej spowiedzi przez internet, przez telefon czy jakiekolwiek środki techniczne". "Nie ma czegoś takiego w Kościele. To byłoby nadużycie"- czytamy w komunikacie rozgłośni.

Zobacz też: "Bzdury". Rywal Andrzeja Dudy reaguje na słowa Karczewskiego i Kaczyńskiego

Źródło: radiomaryja.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dzyuzv8

Podziel się opinią

Share

dzyuzv8

dzyuzv8
Więcej tematów